anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Czy Allegro będzie jeszcze kiedyś działało normalnie? Tzn. bez usterek?

cztery_bez_atu
#13 Ambasador#

Witam. Likwidując działalność zaglądam w różne, czasem dziwne miejsca i znajduję równie dziwne rzeczy. Dziś znalazłam żarówki samochodowe BA7s używanych do podświetlania wskaźników. Całe pudełko 200 szt. Usiłuję je wystawić i za Chiny Ludowe nie potrafię.

( A nie jestem blondynką. )

Po wpisaniu wszystkich wymaganych iinformacji okazało się że są jeszcze inne okienka " Ilość " i tam mam podane: 1, 2, 5, 10, inna, bez możliwości zdefiniowania ilości a mnie jest potrzebna ilość 4 sztuki. Wybieram inna. Następne okienko. Typ żarówki, jest rozwijany wykaz ale w wykazie jej nie ma. Jest za to pozycja " inny " ( również bez możliwości wpisania czegokolwiek ) wybieram inny. Następne okienko " Zastosowanie " dużo przykładów, ale tego konkretnego akurat nie ma, jest za to " inny" także samo bez możliwości jego zdefiniowania, no i otrzymuję odpowiedź. 

 

Wystąpił błąd podczas tworzenia produktu - Nieprawidłowe wartości parametrów: [parameter = Typ żarówki [ Wartość niejednoznaczna - Inny] , parameter = Liczba sztuk [ Wartość niejednoznaczna - inna] , parameter = Zastosowanie [ Wartość niejednoznaczna - inne]]

Ręce i nie tylko opadają. @w_kiwi @ko_alka @la_nika @nat_not @_HolaOla_  

oznacz moderatorów
2 ODPOWIEDZI 2

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@cztery_bez_atu Podaj mi proszę informację, w jakiej dokładnie kategorii i jakich parametrów w formularzu wystawiania potrzebujesz. 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

cztery_bez_atu
#13 Ambasador#

Allegro - Motoryzacja - Wyposażenie i akcesoria samochodowe żarówki 

Wydaje mi się że jeżeli jest wartość inna, to powinna być możliwość zdefiniowania tego parametru. Chcę je wystawić po 4 sztuki, jako żarówka BA7s stosowane do podświetlania wskaźników na desce. 

Niestety, jak napisałam wyżej nie ma możliwości wpisania tych informacji.

oznacz moderatorów