anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

czy jesli jestem obciązony kosztami zwrotu towaru od kupującego mogę skorzystać z mojgo smart ?

MAMY ROZWIĄZANIE!
dolar0000
#7 Wielbiciel#

  @w_kiwi @ko_alka @la_nika @nat_not @_HolaOla_ Kupujący złożył rekalamację na allegro i uzano jego rację wiec zwróciłem mu pieniądze oraz zastałem obciazony kosztami zwrotu  czy mogę skorzystać ze swojej opcji smart ? i wysłać kuriera dpd po odbiór przesyłki do kupującego ?  

produkt:

8f066f9f-702f-4250-b463-8a1f4747aaf6

oznacz moderatorów
9 ODPOWIEDZI 9
mdrogeria
#21 Demiurg#

nie możesz

oznacz moderatorów
ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@dolar0000 Przykro mi, ale nie ma takiej możliwości. 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów
az1rael
#21 Demiurg#

Nie  bo smart daje darmowe wysylki i zwroty a reklamacja to całkiem co innego 

oznacz moderatorów
LEW433
#21 Demiurg#

Teraz po uznaniu i obciążeniu to za późno.🙂

oznacz moderatorów
dolar0000
#7 Wielbiciel#

czyli w tamtą stronę nie skorzystałem ze smart  w tę stronę niemogę ok 

 

oznacz moderatorów
az1rael
#21 Demiurg#

następnym razem najpierw  poproś o zwrot (14 dniowy termin od dnia odebrania) w ramach smarta tej reklamacji i ją rozpatrz przynajmniej za powrót paczki nie zapłacić oczywiście dotyczy firm

oznacz moderatorów
dolar0000
#7 Wielbiciel#

jestem osobą prywatną i nie przysługuje mi mozliwosc skorzystania ze smart mimo ze go podiadam

oznacz moderatorów
az1rael
#21 Demiurg#

na przyszłość jak sprzedajesz coś na lokalnie a są to używane rzeczy to na końcu opisu oferty zamieść zdanie wyłączam rękojmię. Możesz opisać jak ta reklamacja wyglądała bo pewnie nie znasz swoich praw i obowiązków i niewykluczone że przez niewiedze allegro mogło cię w kanał puścić

oznacz moderatorów
LEW433
#21 Demiurg#

To nie przyjmujesz zwrotów tylko reklamację a co się stało że Allegro zmusiło Cię do przyjęcia ?

oznacz moderatorów