anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

czy smart będzie dla wszystkich prywatnych sprzedawców

malrys57
#9 Pomysłodawca#

czy smart będzie dla prywatnych sprzedawców, czy oprócz należy dotychczasowych opcji wysyłki (in post i  poczta) koniecznie należy włączyć ORLEN Paczkę allegro która to usługa jest tylko dla przedsiębiorców?

oznacz moderatorów
8 ODPOWIEDZI 8

w_kiwi
Moderatorka
Moderatorka

@malrys57 Orlen Paczka jest dostępna również dla prywatnych sprzedających. Konieczne jest jednak podpisanie umowy z przewoźnikiem. Aby to zrobić, napisz na dh@orlenpaczka.pl. Natomiast ta metoda jest konieczna do posiadania Smarta, jeśli Twój wskaźnik "numerów przesyłek uzupełnionych w terminie" wynosi mniej niż 50%.

Wiktoria
Moderatorka


_____________
Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
oznacz moderatorów

malrys57
#9 Pomysłodawca#

Dziękuję za info;  natomiast nie wiem jak sprawdzić wskaźnik "numerów przesyłek uzupełnionych w terminie   ?

oznacz moderatorów

w_kiwi
Moderatorka
Moderatorka

@malrys57 Znajdziesz go w zakładce "jakość sprzedaży". 🙂

Wiktoria
Moderatorka


_____________
Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
oznacz moderatorów

pecela
#16 Inspirator#

Ja swojego czasu kontaktowałem się z Ruchem i dostałem odpowiedź, że trzeba mieć działalność, aby podpisać umowę na Orlen Paczkę.

oznacz moderatorów

malrys57
#9 Pomysłodawca#

Próbowałam wypełnić wniosek o umowę która jest wymagana aby dodać Orlen paczka i tam właśnie należy dodać NIP

oznacz moderatorów

w_kiwi
Moderatorka
Moderatorka

@malrys57 Twój wskaźnik numerów przesyłek uzupełnionych w terminie jest na poziomie 100%, zatem nie potrzebujesz mieć dwóch metod Smart - Twoje oferty już posiadają oznaczenie Smart. Natomiast wyjaśniam kwestię formularza Orlen Paczka. Wrócę tutaj z odpowiedzią. 

Wiktoria
Moderatorka


_____________
Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
oznacz moderatorów

w_kiwi
Moderatorka
Moderatorka

@malrys57 Czy mogłabym Cię prosić o przesłanie formularza, który otrzymałaś od Orlen Paczki na adres spolecznosc@allegro.pl? Skonsultujemy kwestię obowiązkowości pola NIP. W wiadomości prosiłabym Cię również o dodanie linku do bieżącego wątku. 🙂

Wiktoria
Moderatorka


_____________
Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
oznacz moderatorów

malrys57
#9 Pomysłodawca#

Witam odnalazłam stronę na której próbowałam uzyskać wiadomą umowę https://www.orlenpaczka.pl/oferta-allegro-smart/ i wejść w zakładkę "zapytaj o ofertę"  oraz link do wątku https://spolecznosc.allegro.pl/t5/smart-dla-sprzedawc%C3%B3w/czy-smart-b%C4%99dzie-dla-wszystkich-pr...    malrys57

oznacz moderatorów