anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Czy w przyszłym tygodniu w czasie SmartWeek kupujący towar może wybrać inną przesyłkę niż Smart?

i-Sofa
#7 Wielbiciel#

Czy w przyszłym tygodniu w czasie SmartWeek kupujący towar może wybrać inną przesyłkę niż Smart i nadal będzie miał te x% zniżki na produkt z inną wysyłką?

oznacz moderatorów
4 ODPOWIEDZI 4

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@i-Sofa Kupujący będą mogli skorzystać z promocji nawet bez aktywnej usługi. Smart! Week to szeroki wybór okazji dostępnych dla wszystkich klientów, ale też najkorzystniejszych promocji (Smart! only) dostępnych tylko dla kupujących z aktywną usługą Allegro Smart! Szczegóły zamieściliśmy na stronie informacyjnej promocji.

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów

i-Sofa
#7 Wielbiciel#

Chodzi mi bardziej o to, że zakładamy, że klient ma Allegro Smart. I mam dwie wysyłki do wyboru, jedna Samart druga moja za 0 również. To obojętnie, którą wybierze to i tak obejmuje go ta promocja ?

oznacz moderatorów

i-Sofa
#7 Wielbiciel#

Chodzi mi o promocje na produkt, np cena była 3999 przeceniłem na smart week na 3799 to obojętnie jaką wybierze przesyłkę to obowiązuje go ta sama przeceniona cena ? Czy tylko jak wybierze Smart to obowiązuje go 3799 zł .

oznacz moderatorów

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@i-Sofa Promocja będzie obowiązywać również przy wyborze metod dostawy nieobjętych usługą Smart!

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów