anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Czy zakonczona aukcje można zapisać w pliku Allegro, aby można było ją później odtworzyć ?

MAMY ROZWIĄZANIE!
KlaudiiiaKa
#7 Wielbiciel#

Czy zakonczona aukcje można zapisać w pliku Allegro, aby można było ją później odtworzyć ?

oznacz moderatorów
15 ODPOWIEDZI 15
LEW433
#21 Demiurg#

Możesz wystawiać z pliku i wówczas masz je przy wznawianiu ale bez własnych parametrów:  https://allegro.pl/pomoc/dla-sprzedajacych/wystawianie-ofert-z-pliku/masowe-wystawianie-ofert-z-plik...

oznacz moderatorów
KlaudiiiaKa
#7 Wielbiciel#

Tyle to wiem. Chodzi mi o to czy aukcje  która jest już zakończona mogę jakoś zapisać w tym pliku. 

oznacz moderatorów
Client:44052296
#21 Demiurg#

@KlaudiiiaKa na zwykłym allegro jeżeli są to oferty kup teraz możesz pobrać plik (arkusz xlsm) z ofert z ofert ze statusem aktywne/zakończone, z którego potem możesz wystawić ponownie ofertę na allegro

Wystaw oferty z pliku -> Pobierz plik z Twoimi ofertami

W Allegro nieaktywne oferty przetrzymywane są przez 60 dni po tym czasie znikają nie odwracalnie.

oznacz moderatorów
KlaudiiiaKa
#7 Wielbiciel#

Dziękuje. Tego mi było trzeba. 
dobrego dnia 😃

oznacz moderatorów
KlaudiiiaKa
#7 Wielbiciel#

Wszystko pięknie ładnie, aleeee zapisuje te oferty tak jak ma być i zapisuje mi je na pulpicie jako przeglądarka internetowa. Jak to zapisać na komputerze , żeby to był typowy plik ? Sorry, ale jestem w takich rzeczach lewa, a w pracy chcemy ogarnąć jakoś to żeby sprawniej wystawiać aukcje. 

oznacz moderatorów
Client:44052296
#21 Demiurg#

@KlaudiiiaKa a jaki masz program do edycji arkuszy kalkulacyjnych? Powinnaś mieć możliwość zapisania jako plik.xlsm

oznacz moderatorów
ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@KlaudiiiaKa Możesz wygenerować raport z danymi w formacie CSV lub pobrać plik z ofertami w zakładce Mój asortyment lub w zakładce Wystaw z pliku. Tutaj znajdziesz instrukcję: https://allegro.pl/pomoc/dla-sprzedajacych/wystawianie-oferty-przez-formularz/plik-z-ofertami-jak-go.... Plik powinien pobrać się w formacie xlsm. Możesz przekonwertować ten plik do csv wedle uznania 🙂  

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów
Modny-Marek
#1 Nowicjusz#

Hej 🙂 
Mam wygenerowany plik zakończonych aukcji Kup Teraz z allegro z jednego konta i chciałbym wystawić te oferty z tego pliku na nowym koncie. Niestety po wczytaniu pliku występują błędy. Raport pokazuje:

- Niepoprawne warunki zwrotów
- Niepoprawne warunki reklamacji
- Niepoprawne informacje o gwarancjach
- Niepoprawny cennik dostawy

Status: Niezaktualizowana

Nie wiem co mam zrobić żeby dało się wystawić oferty z tego pliku?

oznacz moderatorów
promax-market
#7 Wielbiciel#

@w_kiwi@ko_alka@la_nika@nat_not@_HolaOla_  Dzień dobry, jak rozwiązać ten problem? Mam taki sam komunikat w pliku.

oznacz moderatorów
promax-market
#7 Wielbiciel#

Zrzut ekranu 2024-02-11 204016.jpg

oznacz moderatorów
_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@promax-market zrób to, o czym informuje Cię komunikat. Skoro trzy pierwsze wiersze są niezbędne do wystawienia ofert, to zmień plik tak, aby były one uzupełnione ofertami. W Twoim pliku, wiersz 3 jest prawdopodobnie w ogóle usunięty lub ukryty. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów
promax-market
#7 Wielbiciel#

Dziękuję. Wszystkie aukcje które sciągnelismy były zakonczone. Czy jak teraz je wgram, to one automatycznie się wystawią jako aktywne?

oznacz moderatorów
w_kiwi
Moderatorka
Moderatorka

@promax-market Jeśli plik zostanie uzupełniony poprawnie, to tak powinno zadziałać. 

Wiktoria
Moderatorka


_____________
Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
oznacz moderatorów
andrzej10000
#7 Wielbiciel#

niestety pobrac mogę tylko jako xlsm, a import odbywa się tylko z csv 😞

Jak zmusić do pobrania w csv? Nie mam opcji konwertowania do csv...

xlsm.png

oznacz moderatorów
Client:44052296
#21 Demiurg#

@andrzej10000 nie da się.  Przy edycji w arkuszu kalkulacyjnym zapisz jako *.csv (rozdzielony przecinkami)

oznacz moderatorów