anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dlaczego Kurier Inpost nie jest Kurierem wymaganym do oznaczenia Smart? :)

MAMY ROZWIĄZANIE!
WojciechB
#11 Animator#

W temacie nowym wymagań do smarta od 25.10. Dlaczego Allegro miniKurier24 InPost oraz Allegro Kurier24 InPost nie jest kurierem  spełniającym wymagania jednego z dwóch kurierów??? @w_kiwi @ko_alka @la_nika @nat_not @_HolaOla_  

oznacz moderatorów
6 ODPOWIEDZI 6
mdrogeria
#21 Demiurg#
  • Proste ,,, Pan Brzoska stwierdził ,że cena oferowana przez allegro za jakość jaką oferuje jest zbyt niska ,
oznacz moderatorów
la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@WojciechB metodami dostawy do drzwi, które mogą zapewnić Smart! są konkretne metody:

  • Allegro One (Punkt, Box, Kurier)
  • Allegro Kurier DPD
  • Allegro Kurier DHL
  • Allegro Kurier Pocztex lub Allegro Przesyłka polecona lub Allegro Mini Przesyłka
  • Allegro Kurier UPS

Kuriera InPost tam nie ma, jest to decyzja biznesowa. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów
kostas11
#21 Demiurg#

@WojciechB raczej allegro nie będzie se robić konkurencji rozwija swojego kuriera, a poczekaj zaraz ze smarta zniknie Paczkomat® niech tylko rozwiną swoje automaty 😞

________
Κώστας
oznacz moderatorów
WojciechB
#11 Animator#

Sorry, ale nie rozwiną :D. Poczta Polska 3% udziału w automatach Allegro One 2% DPD/DHL 1%.  Sami wyhodowali Inpost do tych rozmiarów i teraz 96gorszy taniej tego nie zmieni. Co do mojego pytania tak jak myślałem, że odp. będzie "bo nie" :). szkoda, ze sam nie mogę podjąć decyzji biznesowej, bo wstawiłbym cenę 20zł AO.

oznacz moderatorów
LEW433
#21 Demiurg#

Ich automaty i ich przewoźnik i ich realizacja to totalna porażka.😒

oznacz moderatorów
mdrogeria
#21 Demiurg#

@kostas11 jak rozwój będzie szedł w tym kierunku co dotychczas , słowo konkurencja brzmi nieco komicznie 

oznacz moderatorów