anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

gdzie nadam przesyłkę DHL z odbiorem w żabce?

ObiadyDomowe
#12 Orędownik#

gdzie nadam przesyłkę DHL z odbiorem w żabce?

czy zrobię to bezpośrednio z allegro i tam wydrukuję list przewozowy czy muszę zrobić to na stronie DHLu? i jakie muszę ustawić ceny dla płatności z góry i za pobraniem?

oznacz moderatorów
10 ODPOWIEDZI 10

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@ObiadyDomowe Możesz nadawać przez "Wysyłam z Allegro" przesyłki DHL pod warunkiem, że masz podpisaną własną umowę z tym przewoźnikiem. Szczegóły znajdziesz w tym artykule.

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów

ObiadyDomowe
#12 Orędownik#

1.a jak nie mam podpisanej umowy to mogę to nadać przez stronę żabki bo tam widzę się nadaje jakieś paczki na 3 gabaryty?

2. gdzie nadam paczki do punktów odbioru po 9.99 żabka, ruch? też z wysyłam z allegro?

3.co jeszcze mogę nadać z wysyłam z allego?

dziękuję za odpowiedź , 

oznacz moderatorów

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@ObiadyDomowe Jeśli nie masz podpisanej umowy z DHL, nie nadasz paczki przez nasz system. Wtedy konieczne jest korzystanie z zewnętrznych stron. W sprawie szczegółów najlepiej dopytaj przewoźnika.

Allegro Punkty Poczka, Żabka, Orlen, RUCH - to metoda dostępna w "Wysyłam z Allegro". Szczegóły znajdziesz tutaj.

Wszystkie opcje dostawy, które są dostępne w "Wysyłam z Allegro", znajdziesz we wskazanym tekście Pomocy.

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów

ObiadyDomowe
#12 Orędownik#

@ObiadyDomowe Jeśli nie masz podpisanej umowy z DHL, nie nadasz paczki przez nasz system. Wtedy konieczne jest korzystanie z zewnętrznych stron. W sprawie szczegółów najlepiej dopytaj przewoźnika.

na stronie żabki widzę że mogę nadać paczkę w 3 rozmiarach , czyli po prostu korzystam wtedy z zewnętrznych platform?

a których przewoźników zostawię w żabce oprócz DHLu może się Pani orientuje?

z jednym problemem walczę od wczoraj nawet allegro nie jest w stanie tego zdiagnozować mam płatność na smarta skonfigurowaną czyli wszystko z przedrostkiem allegro a mogę wysyłać tylko w smarcie na paczkomaty a nie mam opcji na kuriera, porażka straszna nikt nie może mi pomóc, jak mam w takim razie sprzedawać:)

oznacz moderatorów

krejzole
#14 Krzewiciel#

To jest przykład jak można skomplikować tak prostą czynność jak nadanie paczki. Wszystko a stylu allegro.

oznacz moderatorów

ObiadyDomowe
#12 Orędownik#

ale kto komplikuje ja czy allegro? bo taki chaos jak tam jest to nawet na infolinii oni sami się już gubią

oznacz moderatorów

krejzole
#14 Krzewiciel#

Jest tendencja odchodzenia od wysyłek smart ze względu na różne ukryte opłaty i nasilanie się ilości  bezpłatnych zwrotów.

Nadawaj inpostem kurier i paczkomaty to najwygodniejsze dla klientów formy dostawy, najmniejsza ilość uszkodzeń transportowych.

oznacz moderatorów

ObiadyDomowe
#12 Orędownik#

jeżeli chodzi o ukryte opłaty to z tego co czytam to występują w pobraniach w smarcie , a w Kurier48 chyba ich nie ma nawet przy pobraniu w smarcie bynajmniej tak mi przekazało allegro

oznacz moderatorów

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@ObiadyDomowe W tej sprawie odpisałam Ci tutaj.

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów

ObiadyDomowe
#12 Orędownik#

gdzie nadać DHL już rozkminiłem, dziękuję za pomoc pozdrawiam

oznacz moderatorów