anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Inpost czy muszę mieć umowę?

MAMY ROZWIĄZANIE!
narzedzia_berg
#7 Wielbiciel#

Cześć,

robię porządki w cenniku allegro i chciałem się upewnić: jak jest z wysyłkami z inpostu do paczkomatów i kurierem (chodzi o: Allegro Paczkomaty InPost /Allegro miniKurier24 InPost/Allegro Kurier24 InPost)? Nie muszę mieć umowy z Inpostem, gdyż stoi to po stronie allegro? Nawet jeśli ktoś robiąc zamówienie nie załapie się na smart i np. policzy mu np. 10,95zł? Jak to wtedy rozliczacie? Jest mi dopisane do rachunku końcowego te 10,95zł?

Pytam, gdyż w cenniku znalazłem taką waszą adnotację:

Oferta specjalna Allegro - InPost

Skorzystaj z cen wynegocjowanych przez Allegro, rozliczaj przesyłki (poza Smart!) bezpośrednio z przewoźnikiem.

Z góry dzięki za szybką i szczegółową odpowiedź.

oznacz moderatorów
1 ODPOWIEDŹ 1
ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@narzedzia_berg Umowę z InPost potrzebujesz wtedy, kiedy chcesz nadawać paczki przez nasze narzędzie Wysyłam z Allegro. 

Jeśli chcesz korzystać z umowy InPost wynegocjowanej przez Allegro, to rozliczasz się sposobem Allegro Mix. Wtedy paczki możesz nadawać np. przez Managera Paczek InPost (oczywiście po integracji z kontem Allegro). 

W ramach Allegro Mix rozliczysz się za metody InPost:

  • Allegro Paczkomaty InPost
  • Allegro Paczkomaty InPost pobranie
  • Allegro miniKurier24 InPost
  • Allegro miniKurier24 InPost pobranie
  • Allegro Kurier24 InPost
  • Allegro Kurier24 InPost pobranie 

 

Paczki w ramach Smart rozliczasz bezpośrednio z Allegro. Za paczki poza Smart rozliczasz samodzielnie z przewoźnikiem na podstawie wystawionych przez niego faktur.

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów