anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Jak mogę uzyskać allegro smart jako sprzedawca bo jako kupujący już mam?

MAMY ROZWIĄZANIE!
polkowiczanek
#7 Wielbiciel#

Chciałabym posiadać allegro smart dla kupujących aby mogli oni korzystać z darmowej przesyłki , czy muszę spełniać jakieś dodatkowe warunki ,czy robię to sama czy odgórnie jest to robione przy spełnieniu danych wymogów??

polkowiczanek

oznacz moderatorów
12 ODPOWIEDZI 12
xyz96
#21 Demiurg#

@polkowiczanek Musisz spełnić warunki opisane tu; https://allegro.pl/pomoc/dla-sprzedajacych/informacje-dla-sprzedajacych/co-zrobic-aby-moje-oferty-by... Po spełnieniu, Smart pojawi się automatycznie na Twoich aukcjach.

oznacz moderatorów
ObiadyDomowe
#12 Orędownik#

witam sprzedaję jako osoba prywatna i mam wykupionego smarta niestety nie wyświetla mi się że sprzedaje smartem , co robię źle?

-otrzymałem 5 łapek w górę

-skonfigurowałem zwroty i gwarancję

-skonfigurowałem cennik dostaw(nie wiem może źle)

dla mnie jest nie zrozumiałe jak tak prostej rzeczy nie mogę wykonać czy jestem tak głupi czy ta instrukcja jest tak napisana, dziękuję za pomoc

oznacz moderatorów
Client:44052296
#21 Demiurg#

@ObiadyDomowe  @Bo sprzedajesz na allegro lokalni

Musisz wystawić na zwykłym allegro

https://allegro.pl/offer/?lokalnie

oznacz moderatorów
ObiadyDomowe
#12 Orędownik#

wystawiam na zwykłym, mam jeszcze nie skonfigurowane wysyłka tego samego dnia i tam trzeba podać godziny może to ma znaczenie? a na lokalnie to żona wystawiała jakieś sukienki to tam to wiem że smartem nie idzie, dzisiaj coś wystawiałem na próbę to mi się smart nie pokazywał

oznacz moderatorów
xyz96
#21 Demiurg#

@ObiadyDomowe Aby sprzedawać ze Smartem nie trzeba kupować Smarta. Wystarczy spełnić warunki określone tu; https://allegro.pl/pomoc/dla-sprzedajacych/informacje-dla-sprzedajacych/co-zrobic-aby-moje-oferty-by...

oznacz moderatorów
ObiadyDomowe
#12 Orędownik#

no to jak mam wykupionego smarta to nie muszę spełniać tych warunków ? a i tak mogę wtedy sprzedawać smartem?

oznacz moderatorów
xyz96
#21 Demiurg#

Musisz spełnić warunki. Zakup Smarta nie ma tu nic do rzeczy. Niepotrzebnie kupowałeś.

oznacz moderatorów
ObiadyDomowe
#12 Orędownik#

ja dużo kupuję więc potrzebne, więc czego nie spełniłem bo nie rozumiem,

może tego nie rozumiem

  • udostępnij w ofertach co najmniej dwie z metod dostawy Allegro Smart! - z 2 różnych grup (w tym minimum jedną, za którą kupujący płacą z góry) albo udostępniaj numery przesyłek dla co najmniej 50% wszystkich zamówień oraz co najmniej jedną metodę dostawy Allegro Smart!, za którą kupujący płacą z góry. Pamiętaj jednak, że numer przesyłki powinien być wprowadzony w deklarowanym w ofercie czasie wysyłki
  • co to znaczy z dwóch metod sprzedaży? i dwóch grup sprzedaży?
oznacz moderatorów
Client:44052296
#21 Demiurg#

Np. allegro paczkomat InPost i allegro kurier DPD

I wystawi. Na zwykłym allegro

oznacz moderatorów
ObiadyDomowe
#12 Orędownik#

wysyłkę mam skonfigurowaną tak, więc czego mi brakuje której opcji ? mam konto prywatne

Allegro Paczkomaty In Post
opłata z góry 8,99
Pocztex Kurier48
opłata z góry 11,99
opłata przy odbiorze 15,99
Kurier InPost
opłata z góry 10,95
Punkty Poczta, Żabka, Orlen, Ruch
opłata z góry 8,99
Odbiór osobisty w punkcie sprzedawcy
opłata z góry 0 zł
Więc czego mi brakuję? proszę o pomoc bo szlak mnie już trafia
oznacz moderatorów
la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@ObiadyDomowe w tej chwili masz jedną ofertę, a w zakończonych nie było ustalonej polityki zwrotu. Aktywna oferta nie ma miniaturki, a w regulaminie jest zapis:
"Sprzedający zobowiązany jest przedstawić Towar na co najmniej jednym zdjęciu (miniaturce) umieszczonym na serwerze należącym do Allegro.pl. Zdjęcie to musi spełniać poniższe wymagania [...]" 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów
ObiadyDomowe
#12 Orędownik#

czyli brakuje mi tylko miniaturki ?

dostawy są dobrze skonfigurowane?

czy w momencie wystawiania ofert już na tym etapie zobaczę czy mogę sprzedawać w smart? czy dopiero po wystawieniu?

te pierwsze 6 transakcji miałem z odbiorem osobistym , czy to ma jakieś znaczenie że może te pierwsze pięć pozytywów musi być realnie wysłane paczką?

bardzo dziękuję za cierpliwość

oznacz moderatorów