anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Jak naprawić płatność w menadżerze paczek Inpost?

MAMY ROZWIĄZANIE!
komisbialystok
#7 Wielbiciel#

Mam problem z menadżerem paczek InPost. Kilku klientów kupiło ode mnie przedmioty za pomocą allegro smart, wybrali "Allegro Paczkomaty InPost", na allegro wyświetla się logo smart przy zamówieniu i informacja o koszctach dostawy - 0zł. Jednak w menadżerze przesyłek na stronie inpostu pojawia się informacje, że muszę zapłacić za nadanie przesyłek, które powinny być darmowe. Czy da się to jakoś rozwiązać, czy to błąd menadżera przesyłek, czy błąd importowania danych ze strony allegro?
Zgłaszałem problem do Inpostu ale od 48h nie mam odpowiedzi.

oznacz moderatorów
10 ODPOWIEDZI 10
_Likos_
#20 Guru#

@komisbialystok  czy aby na pewno jest informacja że przesyłki są płatne???

Jak sciągam dane, generuje etykiete i także klikam przycisk "opłać" . Przy przesyłkach nie smart jest normalnie paczka wychodząca natomiast przy przesyłkach SMART jest paczka wychodząca z oznaczeniem 0 zł. Ale dopiero po wygenerowaniu etykiety

Ale etykiete i przycisk "opłać" klikam standartowo i przy smartach i przy nie smartach

Procedura jest taka sama i przycisk "opłać " także. Potrzebny jest on aby wygenerować etykiete. Natomiast po jej wygenerowaniu paczka SMART powinna byc oznaczona  0zł

oznacz moderatorów
komisbialystok
#7 Wielbiciel#

Gdy w menadżerze przesyłek, w zakładce "Import Allegro Inpost" zaznaczam przesyłki, które chce nadać, to tuż pod przyciskiem "przygotuj" pojawia się kwota do zapłaty "koszt przesyłki: 8.99zł"

oznacz moderatorów
_Likos_
#20 Guru#

@komisbialystok  To ja mam inaczej (być może dlatego że mam umowe z inpostem.

W momencie kiedy klikam "przygotuj " nic sie nie pojawia. Dopiero potem przekierowuje mnie do zakładki "allegro" gdzie wybieram przesyłki do których chce wygenerować etykiete. Zaznaczam je (zarówno smart iak i nie smart) i dopiero wtedy klikam "opłać"

Po tej operacji pojawiają mi sie numery etykiet oraz oznaczenia która paczka jest płatna a ktora jest za 0zł czyli smart.

Tak to wygląda u mnie

oznacz moderatorów
Client:44052296
#21 Demiurg#

@komisbialystok  a towar ile kosztował?

W e-mail od allegro 

Allegro Finanse - Kupujący xyz wybrał sposób zapłaty i dostawy w ofertach co masz

Metoda dostawy Allegro Paczkomaty InPost - to koszt 8,99 zł w menadżerem paczek InPost

czy

Metoda dostawy Allegro Paczkomaty InPost Smart - to koszt 0 zł w menadżerem paczek InPost

oznacz moderatorów
mdrogeria
#21 Demiurg#

🤣😂🛒

oznacz moderatorów
komisbialystok
#7 Wielbiciel#

Towar kosztował 530 zł, w mailu jest informacja:
Metoda dostawy Allegro Paczkomaty Inpost Smart
Poniżej w podsumowaniu koszt dostawy 0zł

oznacz moderatorów
mdrogeria
#21 Demiurg#

 komisbialystok od jakiej kwoty oferujesz darmową dostawę ?

,,Aby mieć darmową dostawę, kup u komisbialystok za co najmniej 400,00 zł. ,,

Czyli koszt przesyłki pomimo ,,smarka ,, jest po Twojej stronie 😁

oznacz moderatorów
komisbialystok
#7 Wielbiciel#

Mail.jpgmenadżer.jpg

oznacz moderatorów
Client:44052296
#21 Demiurg#

a i wszystko jasne 😀 przesuń przecinek w prawo żebyś miał od 4000,00 darmową przesyłkę

oznacz moderatorów
InPost
Ekspert InPost

@komisbialystok 

Jeśli zgłoszenie jest nadal aktualne bardzo prosimy o udzielenie odpowiedzi zwrotnej na wysłane wiadomości e-mail. W zgłoszeniach, w których brakowało informacji poprosiliśmy o uzupełnienie danych. Chętnie zweryfikujemy zgłoszenie po naszej stronie. Prosimy o informację zwrotną w kontakcie e-mail. 

oznacz moderatorów