anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Jak wysłać przesyłkę za pobraniem przez DPD

MAMY ROZWIĄZANIE!
moto_protect
#8 Zapaleniec#

Dzień dobry, 

 

przy próbie wysłania przesyłki za pobraniem, uzupełniając dane które teraz są na czerwono nadal wyskakują błędy oraz informacja że usługa jest niedostępna. Czy może mi ktoś podpowiedzieć co zrobić ? 

 

moto_protect_1-1628092743590.png

 

 

oznacz moderatorów
3 ODPOWIEDZI 3
markam43
#13 Ambasador#

@moto_protect 

Sprawdź, jakie umowy własne dodasz do narzędzia

Jeśli dodasz umowę własną z przewoźnikiem, nadasz przesyłki opłacone z góry oraz za pobraniem metodami, które oferuje dany przewoźnik. Listę przewoźników oraz metody dostawy dostępne przez Wysyłam z Allegro znajdziesz poniżej:

oznacz moderatorów
moto_protect
#8 Zapaleniec#

dziękuję za odpowiedź. Czyli w tej sytuacji muszę podpisać umowę z przewoźnikiem i ją dodać ? W tej sytuacji będę się rozliczać z DPD (120 zł / 2 tyg ) czy bezpośrednio nadal z allegro od wysłanej paczki. Dodam, że tym przesyłek za pobraniem wysyłam naprawdę mało.  

oznacz moderatorów
la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@moto_protect tak, żeby udostępniać kuriera za pobraniem DPD konieczne będzie podpisanie umowy i dodanie jej do Wysyłam z Allegro. W przypadku kurier DPD pobranie rozliczysz się z przewoźnikiem.
W przypadku metody Allegro Kurier DPD będziesz mógł zdecydować w narzędziu czy rozliczysz się z nami czy na podstawie umowy z DPD z tym przewoźnikiem.
Tutaj artykuł ze szczegółowymi informacjami na temat Wysyłam z Allegro.

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów