anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Jak wyslac smart?

Duzy_Piotr
#1 Nowicjusz#
  • Gdy wystawiałem aukcję wyczytałem że głośnik który sprzedaję jest za duży na paczkomaty (teraz nie umie tego znaleźć), dlatego zaznaczyłem opcję przesyłki kurierem. Najwyraźniej nie odznaczyłem paczkomatow. Teraz mam wysłać przesyłkę paczkomatem, czego się nie da zrobić (bo rozmiar) albo kurierem, z tym że kupujący zapłacił 0zł za przesyłkę (bo smart). Kurierem smart płaci się 17zł, a jakbym chciał wysłać kurierem na swój koszt (nie smart), to zapłacę prawie tyle ile dostane za głośnik.  Jak rozwiązać ten problem?
oznacz moderatorów
2 ODPOWIEDZI 2

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@Duzy_Piotr Cześć. 🙂 Tutaj są wymiary paczek do Paczkomatu InPost: 

ko_alka_1-1711961121892.png

Jeśli głośnik nie zmieści się do największej możliwej paczki, to w takiej sytuacji jedynym wyjściem jest wysyłka paczki kurierem. Nie ma jednak możliwości zmiany metody dostawy po zakupie. Na Allegro Lokalnie dostawa kurierska nie jest objęta smartem. W takiej sytuacji najlepiej skontaktować się z klientem, wyjaśnić mu sytuację i zaproponować dopłatę do wysyłki kurierskiej z jego strony. Należy się jednak liczyć z tym, że klient wcale nie musi się na to godzić. 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

@Duzy_Piotr Nie rozwiążesz sprawy przez Allegro i Smart, niestety musisz szukać taniego kuriera dogadać się z kupującym.

oznacz moderatorów