anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Jestem w smart, jednak gdy kupuję w aptece (witaminy, suplementy), doliczają mi koszt wysyłki. Dlacz

Client:102903318
#7 Wielbiciel#

Jestem w smart, jednak gdy kupuję w aptece (witaminy, suplementy),, doliczają mi koszt wysyłki. Dlaczego??? 

oznacz moderatorów
6 ODPOWIEDZI 6

mdrogeria
#21 Demiurg#

@Client:102903318 dlatego ,że dla aptek obowiązuje Ustwowy zakaz promocji oraz reklamy .... nic nie zrobisz , allegro również ma ręce związane .

oznacz moderatorów

br.
#21 Demiurg#

@mdrogeria  To chyba nie tak,  niedawno kupowałem w aptece internetowej i  sami udostępniają bezpłatną dostawę, oczywiście od określonej, wyższej kwoty.

@Client:102903318  Smart to  usługa Allegro,  sprzedawcy nie muszą udostępniać smarta.  Problemem dla wielu sprzedających jest bezpłatny zwrot w przypadku smarta.   Jakoś trudno mi sobie wyobrazić zwrot leków - bo mi nie smakują, albo bo mało skuteczne.... 🤕

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

@br. mylisz się , odsiecz wytłumaczy Ci fachowo  @w_kiwi @ko_alka @la_nika @nat_not @_HolaOla_  

wystawiając ofertę w niektórych kategoriach muszę zaznaczyć czy produkt jest lekiem czy nie , zwróć uwagę , żadna firma na allegro mająca status apteki nie ma smarta w ofertach , tu nie chodzi o zwroty bo zwrot można ograniczyć , chodzi o poromowanie .

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@br. @Client:102903318 na Allegro produkty apteczne nie mogą mieć darmowych dostaw w ramach Smart! @mdrogeria ma rację, odpowiedni zapis znajduje się w regulaminie Smart:
"Usługą nie są objęte Oferty prezentowane w Serwisie przez apteki ogólnodostępne posiadające status Konta Firma oraz Oferty, o których mowa w art. 3.3. Regulaminu Serwisu".

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

@Client:102903318 Nie mają dostępu Smart bo nie są to produkty które można zwrócić i tylko dany sklep może zaoferować "darmową dostawę" od określonej kwoty zakupu oczywiście.

oznacz moderatorów

kwiatekpio
#1 Nowicjusz#

Wielkie koncerny apteczne maja swoje macki wszedzie. WSZYSCY WIEDZA ze marże w aptkach wynosza po 50% i wiecej na lekach. Allegro Smart bardzo bruździło gigantom aptecznym w dojeniu chorych ludzi - stad te ustawy - polityków też potrafią lobbować.

oznacz moderatorów