anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Kupujący nie odebrał przesyłki, ale ją chce dostać ponownie, jak teraz to wysłać?

Shopekson
#7 Wielbiciel#

Cześć, jestem Świeżakiem i chcę to zrobić dobrze.

Jestem sprzedawcą prywatnym, ostatnio wysyłałem kupującemu zamówienie (przesyłka Smart za 10,95zł), niestety termin odbioru minął, a paczka widzę jest w drodze do mnie. 

Kupujący dzisiaj zadzwonił, z prośbą o wysyłkę i padła informacja: Czy ma to opłacić ponownie?
No własnie. Trochę wstrzymałem się z odpowiedzią, żeby nie poczynić babola.

W takim wypadku po prostu mogę bez kombinacji, bez zaznaczania w systemie dogadać się z Kupującym i wysłać wybraną metodą przez niego - i wtedy już on ponosi regularny koszt przesyłki InPost, czyli 16,99 zł? Przelew miałby mi przeslać już na podany nr konta.
Chcę to dobrze ugryźć, stąd pytanie. Dziękuję za pomoc z góry. 

oznacz moderatorów
8 ODPOWIEDZI 8

kostas11
#21 Demiurg#

@Shopekson a sprzedaż na Lokalnie ?  to pozostanie Ci jednie nadać w cenie InPosta, możesz też oddać kasę kupującemu przez system dostaniesz zwrot opłaty i niech zakupi ponownie w smarcie Tobie bez różnicy a jak klient normalny to będzie miał za free paczkę i Tobie łatwiej przez system nadać 🙂

________
Κώστας
oznacz moderatorów

Shopekson
#7 Wielbiciel#

zwykłe

oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@Shopekson a jak nadajesz ? MP to można ponownie w cenie 10,95 zł jako płatną nadać 🙂 wchodzisz w Import Allegro zmieniasz na wygenerowane i robisz powtórkę nadania 🙂

________
Κώστας
oznacz moderatorów

Shopekson
#7 Wielbiciel#

nadaję przez Managera Paczek zwykle, rozumiem, że wtedy by klient musiał zrobić zwrot i zamówić ponownie. 
Bo troszkę nie rozumiem - ponownie w cenie 10,95 - w sensie, że można jeszcze raz tę samą etykietę, czy właśnie jakby zakupił ponownie?
Sorki, bo muszę to dobrze zrozumieć

oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@Shopekson na lokalnie zamówienie ponowne było by fajne bo nie masz dopłat do smarta a że to na zwykłym to będziesz w plecy 😞  więc tu skasuj 10,95 zł 

Wchodzisz w Import Allegro zmieniasz na wygenerowane i nadajesz ponownie ale już płatne 🙂

1fds.jpg

Szukasz zamówienie - loginka i zaznaczasz na dole przygotuj i wyskoczy Ci komunikat że darmowa już była a kolejna będzie płatna 🙂

________
Κώστας
oznacz moderatorów

Shopekson
#7 Wielbiciel#

 

kurczę, racja, w plecy.

sprawdziłem, dziękuję za screena! to bardzo ułatwia.

Pan płacił to 10.95 zł, bo źle ująłem - napisałem że smartem wysyłka, jakby za darmo była, a ona po prostu InPost Allegro w koszystniejszej cenie. 
Czyli widzę, że mogę nadać znów w cenie 10.95, bo tego nie wiedziałem, czy wołać 10.95 czy 16.99 od Klienta. 
Dziękuję za pomoc 🙂 

oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@Shopekson jak nadasz ponownie przez allegro tu skasuj 10,95 zł 

________
Κώστας
oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Nakombinowane, niech zapłaci i wysyłasz.

oznacz moderatorów