anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Limit wysyłek Smart na Allegro Lokalnie

MAMY ROZWIĄZANIE!
haze688
#9 Pomysłodawca#

Witam. Mam takie pytanie czy ktoś z moderatorów mógłby mi sprawdzić wysyłki ze smartem? Na AL otrzymałem 9 darmowych wysyłek z czego mam 2 wykorzystane, a widnieje iż mogę wysłać jeszcze za darmo 1 z 9. Chodzi o darmowe wysyłki in-Post.

Pozdrawiam

oznacz moderatorów
15 ODPOWIEDZI 15
nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@haze688 Gdzie widzisz informację o dostępnych wysyłkach Smart? Prześlij proszę zrzut ekranu z widokiem tego komunikatu.

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów
haze688
#9 Pomysłodawca#

1111111.jpg

oznacz moderatorów
LEW433
#21 Demiurg#

Jest 6 na kwartał ale jak nie korzystasz to Allegro zabiera te darmowe, ktoś się tu właśnie skarżył że mu zabrali, chciał wykorzystać wszystkie na koniec kwartału i wysyła bez Smarta.

oznacz moderatorów
haze688
#9 Pomysłodawca#

LEW433 - wiem wiem że na kwartał jest 6  i 6 wykorzystałem. Teraz dostałem 9 wysyłek jak widać z czego wykorzystałem 2 wysyłki. Jedną 22 lutego a drugą wczoraj.

oznacz moderatorów
nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@haze688 Dostałam informację, że dzielisz się usługą Allegro Smart! z członkami grupy rodzinnej w ramach Allegro Family. Limity są współdzielone, dlatego pozostała tylko jedna wysyłka do wykorzystania.

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów
haze688
#9 Pomysłodawca#

nat_not - przykro mi ale czegoś tu nie rozumiem. Problem tkwi w tym iż z grupy rodzinnej tylko ja sprzedałem 2 przesyłki więc powinno zostać 7 wysyłek a nie 1. Jedna przesyłka była nadana 23 Lut 2023, 17:50 a druga 28 Lut 2023, 6:06. Więc jak już wspomniałem zostalo wysłane tylko 2 paczki.

 

 

oznacz moderatorów
haze688
#9 Pomysłodawca#

nat_not - i co z moim smartem. Jest już coś wiadomo?

oznacz moderatorów
milka1234567890
#17 Koryfeusz#
oznacz moderatorów
ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@haze688 Weryfikujemy tę sprawę z zespołem zajmującym się Allegro Lokalnie. Kiedy dostaniemy odpowiedź, to wrócimy do Ciebie w tym wątku i damy znać. 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów
haze688
#9 Pomysłodawca#

ko_alka - oki. Dzięki

oznacz moderatorów
haze688
#9 Pomysłodawca#

ko_alka - i jest już coś wiadomo w mojej sprawie?

oznacz moderatorów
ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@haze688 Tak, otrzymałeś już odpowiedź od @nat_not. Uczestnicy grupy rodzinnej, do której należysz (4 konta), również skorzystali z wysyłki w ramach Smart, a przeliczenie jest prawidłowe. 

Jeśli chcesz korzystać ze swojego indywidualnego limitu, to opuść grupę rodzinną i samodzielnie zasubskrybuj usługę Allegro Smart. 🙂 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów
haze688
#9 Pomysłodawca#

ko_alka - przepraszam za zamieszanie faktycznie jest oki. Myślałem że okres rozliczeniowy - kwartalny miałem od 24 lutego a teraz się pokapowałem że do 24 to miałem opłaconego smarta hehe. Dzięki za odpowiedzi. Pozdrawiam

oznacz moderatorów
ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@haze688 Jasna sprawa, polecamy się na przyszłość 🙂 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów
haze688
#9 Pomysłodawca#

ko_alka - oki dzięki!!!

oznacz moderatorów