anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Metody dostawy -wysylka

nadiva1
#8 Zapaleniec#

Dzień dobry.  Chciałam zapytać o wysyłkę w ramach smart. 

Przy wybierania metod dostawy żeby uzyskac  oznaczenie smart tzreba zaznaczyć 2x kurier oraz 3 automaty np inpost allegro one itp

Przy wypełnianiu zaznaczyłem 2x kurier oraz 1 opcja którą pokazała mi się czyli allegro one noc i inne w jednej opcji.  Po zapisaniu uzyskałam odznakę smart ale nie we wszystkich ofertach dlaczego?  Np rękawiczki dla zwierząt jej nie uzyskały i inne również.  Po drugie dlaczego po wejściu w ofertę z przedmiotem smart  pokazuje się aż 9-10 dostaw do automatów.  Czy to wymagane ? w ofertach innych kupujących tego nie ma

oznacz moderatorów
6 ODPOWIEDZI 6

nadiva1
#8 Zapaleniec#

Rozwiązała już problem brak ofert smart. Zostało tylko czemu rak dużo dostaw pojawiło mi się do automatów..

 

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@nadiva1 w ofertach, w których nie masz Smart! nie spełniasz warunku dotyczącego metod odbioru. Np. w ofercie nr 15148020550 są wymagane metody dostawy do punktu lub automatu, a w ofercie nr 15168161069 jest tylko InPost jako metoda do automatu. 
Punkty, które się pojawiają dotyczą metody Allegro One Punkt, przesyłki tą metodą można odebrać i nadać m.in. w Bonito, Auchan czy Pakersach.  

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

nadiva1
#8 Zapaleniec#

Czyli nie mogę  z żadnego punktu odbioru zrezygnować żeby dalej był smart?  Nie wystarczy kurier  x 2 I paczkomat inpost? 

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@nadiva1 nie wystarczy. Konieczne jest posiadanie co najmniej 3 metody dostawy do punktów odbioru lub automatów paczkowych z listy metod kwalifikujących, w tym Allegro One (Punkt, Box) lub Allegro One (Punkt, Box, Kurier) oraz co najmniej 2 metody dostawy do drzwi z listy metod kwalifikujących.

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

nadiva1
#8 Zapaleniec#

Pani Moniko rozumiem 3 metod ale nie 9 ....

A nie mogę nic wyeliminować.  Jak to zrobić 

oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@nadiva1 To wszystko są Allegro One Punkty, nie ma możliwości wyboru tylko niektórych z nich. Kupujący wybiera, gdzie wygodniej mu odebrać paczkę, ale Ty zamówienia nadajesz tak samo, jak np. do Allegro One Boxa. 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów