anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Monety za zakup w Allegro One Box

RafalK1987
#7 Wielbiciel#

Witam,

zakupiłem 2 różne produkty od dwóch różnych sprzedawców do paczkomatu Allegro One Box. Dostałem za to 2 monety, ponieważ jest promocja 2 monet za zamówienie do tego paczkomatu, która trwa do 29 grudnia. Dlaczego tylko 2 monety dostałem skoro 2 produkty zamówiłem. Powinny być raczej 4 monety? Proszę o pomoc.

Serdecznie pozdrawiam 

oznacz moderatorów
1 ODPOWIEDŹ 1

LEW433
#21 Demiurg#

Zasady przeprowadzenia Promocji

  1. Promocja adresowana jest do zarejestrowanych Użytkowników serwisu Allegro, którzy w Okresie trwania Promocji spełnili poniższe warunki łącznie:

    a) posiadają aktywne konto Allegro i zaakceptowali Regulamin;

    b) nie korzystali z Opcji Dostawy Towaru Allegro One Box lub Allegro One Box dostawa dzisiaj w ciągu 90 dni od dnia startu Okresu Promocji,

    c) w Okresie trwania Promocji zawarli Transakcje zakupu dóbr lub usług realizowanych za pośrednictwem strony Allegro lub Aplikacji mobilnej Allegro za min. 1 zł bez kosztów dostawy, zgodnie z Regulaminem Allegro (dalej: “Transakcja na Allegro”) wyłącznie z wykorzystaniem opcji Kup teraz w rozumieniu art. 3.1. Regulaminu Allegro przy użyciu Usługi Operatora Płatności (status płatności: “Zakończona”).

    d) dla Transakcji wskazanej w punkcie 1.c) Użytkownik będący Kupującym w Okresie trwania promocji wybrał jako Opcję Dostawy Towaru Odbiór w punkcie Allegro One Box lub Allegro One Box- dostawa dzisiaj.

  2. Uczestnicy Promocji, którzy spełnili warunki, o których mowa w pkt 1. otrzymują Monety Allegro za określone aktywności, zgodnie z poniższymi zasadami:

    • a. 4 Monety - za wybór Allegro One Box lub Allegro One Box- dostawa dzisiaj po raz pierwszy w Okresie Promocji,
  3. Monety będą dostępne do odbioru w przeciągu 2 dni roboczych od spełnienia warunków o których mowa w pkt 1. W celu odebrania Monet Promocyjnych Uczestnik powinien kliknąć przycisk [Odbierz] w zakładce: Moje Allegro > Zakupy > Programy zniżkowe > Monety. Odebranie Monet Promocyjnych będzie możliwe przez okres 5 dni.

  4. Uczestnik w Okresie trwania Promocji z tytułu uczestnictwa w Promocji z Allegro One Box, w ramach jednego Konta może otrzymać maksymalnie 4 Monety Promocyjne.

  5. Otrzymanie Monet Allegro w ramach Promocji nie wyklucza możliwości otrzymania Monet powiązanych z zakupem Towarów w ramach Oferty zgodnie z Regulaminem Programu Monetowego

oznacz moderatorów