anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Nadawanie przesyłki DPD Magazyn zew.

MekalaPartners
#7 Wielbiciel#

Cześć, 99% przesyłek które nadaję jest przez Inpost jest to bardzo czytelne, dziś miałem przyjemność nadawać pierwszy raz przesyłkę DPD przez Allegro. Magazyn w którym trzymam towar jest w innym mieście. Zamawiając podjazd kuriera wskazuje tamten magazyn (firma zewnętrzna).  Natomiast na etykiecie chce podać moje dane jako nadawcy. Efekt taki że na etykiecie pojawia się oddział z mojego miasta, a nie z miasta gdzie jest magazyn. Na protokole nadawczym pojawia się jako nadawca firma zewnętrzna. Czy jest to dobrze? Czy powinienem coś poprawić? 

oznacz moderatorów
4 ODPOWIEDZI 4

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@MekalaPartners czy masz uzupełnioną Książkę adresową Wysyłam z Allegro? Znajdziesz ją tutaj.  Jeśli nie, to podstawiamy w danych nadawcy dane, na które założone jest konto Allegro.
Jeśli dodasz ten drugi punkt do książki adresowej to będziesz go mógł wybrać przy generowaniu etykiety. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

MekalaPartners
#7 Wielbiciel#

@la_nika mam uzupełnioną książkę adresową dwoma adresami. Chodzi mi sytuację gdy chce wysłać paczkę z magazynu w Poznaniu i podaje go adres przekazania, natomiast na etykiecie drukuje się oddział DPD Toruński. 

oznacz moderatorów

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@MekalaPartners Czy możesz przesłać zrzuty ekranu, na których będzie widoczne, że wybierasz jeden adres, a na etykiecie widoczny jest drugi?

Podaj też proszę numer zamówienia i przesyłki, przy której pojawił się ten problem.

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów

MekalaPartners
#7 Wielbiciel#

@nat_not Oczywiście, nr przesyłki 1000496438590U  (została ona anulowana)  

Niestety nie mam możliwości podesłania zrzutów z ekranu jak wpisuje. Mogę jedynie przesłać protokół nadania przesyłek na której widnieje inny adres nadawcy niż znajduję się on na etykiecie.

Kontaktowałem się również z DPD, i uzyskałem odpowiedzi że skoro nadaję z Torunia to adres oddziału DPD będzie z Torunia. Brak technicznej możliwości zmiany oddziału DPD. A nie mogę przesłać etykiety do magazynu w innym mieście skoro oddział jest na Toruń, może być problem z dostarczeniem i odbiorem paczki.  Więc odpuszczam temat na ten moment i znajdę inne rozwiązanie.  

 

oznacz moderatorów