anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

nie moge wygenerowac 4 etykiet zwrotu tylko jedna kurier nie chce tego zabrac jako jedna paczka

MAMY ROZWIĄZANIE!
djcrime
#1 Nowicjusz#

@w_kiwi@ko_alka@la_nika@nat_not@_HolaOla_ 

nie moge wygenerowac 4 etykiet zwrotu tylko jedna kurier nie chce tego zabrac jako jedna paczka sa to opny kupione przez smart

https://allegro.pl/moje-allegro/zakupy/kupione/d1fd217f-ef08-3f93-8663-29a10d91f36f

to link do aukcji

opony przyszly kazda oddzielnie i tak samow punkcie chca zeby byly pojedyncze paczki

oznacz moderatorów
7 ODPOWIEDZI 7
sl-aw-ek
#16 Inspirator#

@djcrime dokładnie tak ma być, każda opona osobna przesyłka z innym numerem. 
Któraś z Pań Moderatorek pomoże Ci uzyskać brakujące etykiety. 

oznacz moderatorów
kostas11
#21 Demiurg#

@djcrime napisz do allegro przez kontakt - zakładka smart, podeślą Ci 3 etykiety dla kuriera 🙂

________
Κώστας
oznacz moderatorów
djcrime
#1 Nowicjusz#

nie moge znalezc zakladki kontakt

oznacz moderatorów
kostas11
#21 Demiurg#
oznacz moderatorów
djcrime
#1 Nowicjusz#

dziekuje

oznacz moderatorów
aneta001_1974
#7 Wielbiciel#

korzystając z tego że też jestem zainteresowana  tym pytaniem dlaczego nie mogę wysłać w jednej paczce skoro zamówienie zrobię jedno.Ostatnio Złożyłam dwa zamówienia na 10 puszek farby .w każdej po 5puszek.Skoro na aukcji była taka możliwość tyle maksymalnie mogłam włożyć do koszyka żeby więc myślałam że otrzymam dwie paczki a otrzymałam 5 paczek.Teraz odesłać mam i jest problem bo mogłam wygenerować 2 etykiety ale na prośbę allegro wysłało mi dodatkowe tylko ja myślałam że otrzymam 5etykiet a otrzymałam 10.to  muszę każdą puszkę wysłać oddzielnie? Czy mogę wysłać 5 przesyłek tak jak otrzymałam?

oznacz moderatorów
w_kiwi
Moderatorka
Moderatorka

@aneta001_1974 towar nie bez powodu został wysłany w ten sposób. Najprawdopodobniej waga lub wymiary towaru przekraczają te minimalne, co wiąże się z dodatkowymi kosztami, dlatego puszki zostały wysłane osobno. 

Wiktoria
Moderatorka


_____________
Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
oznacz moderatorów