anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

nie rozumiem, gdzie mam przekazać adres e mail

ObiadyDomowe
#12 Orędownik#

Uwaga! Jeśli dla zamówienia Allegro Smart! nie przekażesz lub nieprawidłowo przekażesz adres e-mail kupującego, poniesiesz cały koszt dostawy, jakim obciąży cię Poczta Polska, bo nie otrzymasz wpłaty ani od kupującego, ani od Allegro. Jeśli nadasz ręcznie zamówienie Allegro Smart!, które nie zostało opłacone przez Allegro Finanse, również poniesiesz cały koszt dostawy, jakim obciąży cię Poczta Polska.

 

gdzie muszę przekazać adres email przy wypełnianiu do listu przewozowego ? żeby nie być obciążonym za paczkę?  

oznacz moderatorów
10 ODPOWIEDZI 10

xyz96
#21 Demiurg#

@ObiadyDomowe Adres e-mail powinien być przekazywany w takiej formie; https://allegro.pl/pomoc/dla-sprzedajacych/kontakt-z-klientem/jak-wyswietlamy-adresy-e-mail-w-koresp...

Adres jest przekazywany automatycznie.

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

@ObiadyDomowe w zakładce ,, zamówienia od kupujących,,czyli tu -https://allegro.pl/moje-allegro/sprzedaz/zamowienia/

przy każdej transakcji masz niebieski napis ,, kopiuj email,, kliknięcie w ten napis powoduje skopiowanie unikalnego adresu e-mail jaki został przypisany do transakcji . Jeśli list przewozowy wypełniasz ręcznie robisz ,,wklej w miejsce na adres e-mail kupującego i już nie płacisz całej kwoty za przesyłkę ,, smart ,,

oznacz moderatorów

ObiadyDomowe
#12 Orędownik#

mogę prosić o screen ? nie będzie problemu

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

kkkki.png

 

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

@ObiadyDomowe  pewnie obrazka nie widzisz , czeka na moderację  @ko_alka @mr_oma @la_nika @nat_not @_HolaOla_   @ko_alka @mr_oma @la_nika @nat_not @_HolaOla_  

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

@mdrogeria Dokazywałeś ostatnio, znowu ci zablokowali obrazki? Mieli rację 🙂

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

mdrogeria_0-1629981603982.pngxyz96 Twojego też nie bęzie widać .... spróbuj może 

 

oznacz moderatorów

ObiadyDomowe
#12 Orędownik#

Czyli za każdym razem jak będę nadawał w smarcie naciskam kopiuj e mail?

a co jak będę zamawiał przez platformę manager paczkomaty Inpost?

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

ObiadyDomowe W managerze paczek Inpost po wejściu w panel Allegro jeśli dane importujesz wszystko wejdzie automatycznie .

Wydaje mi się , że źle zrozumiałeś , kliknięcie w ,, kopiuj e mail,, powoduje jego skopiowanie i tworząc list przewozowy ręcznie należy to wkleić w miejsce na adres e-mail odbiorcy przesyłki .

oznacz moderatorów

ObiadyDomowe
#12 Orędownik#

rozumiem czyli wszystko wchodzi z automatu, tylko ręcznie jak bym tworzył list przewozowy to do tego jest to kopiuj email.

wiesz może ze zwykłego konta z jakich usług mogę skorzystać wysyłką smartem bo wszystko skonfigurowałem a pokazuje że smartem mogę sprzedawać tylko w paczkomaty inpost

oznacz moderatorów