anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Pakiet powitany dla nowych sprzedających - Smart!

marzeniamalucha
#1 Nowicjusz#

Witam, mam problem, gdyż chciałbym możliwość zdobycia allegro smart dla sprzedających. Mimo, że dla pakietu powitalnego warunki spełniam, nie miałem nawet powiadomienia o możliwości skorzystania z tego. Ukończyłem darmowe kursy z akademii dla smart!, lecz informacji o wykorzystaniu smarta! dla moich przesyłek nie ma, oraz sprawdziłem czy muszę coś jeszcze spełniać, to z tego co znalazłem jest wszystko w normie, w której się załapuje na start. Wie ktoś co mogę z tym dalej zrobić, gdyż przydałby mi "smart na start".

oznacz moderatorów
1 ODPOWIEDŹ 1

LEW433
#21 Demiurg#

Warunki dotyczące ofert (konta zwykłe)

  • utwórz warunki zwrotu przedmiotu i dodaj je w ofertach
  • udostępnij w ofertach co najmniej dwie z metod dostawy Allegro Smart! - z 2 różnych grup (w tym minimum jedną, za którą kupujący płacą z góry) albo udostępniaj numery przesyłek dla co najmniej 50% wszystkich zamówień oraz co najmniej jedną metodę dostawy Allegro Smart!, za którą kupujący płacą z góry. Pamiętaj jednak, że numer przesyłki powinien być wprowadzony w deklarowanym w ofercie czasie wysyłki
  • w zakładce Ustawienia dostawy ustaw prawidłowe wartości dla metod dostawy, z których korzystasz.
oznacz moderatorów