anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Powrót ofert do Smart

MAMY ROZWIĄZANIE!
gsmkalisz
#8 Zapaleniec#

@w_kiwi@ko_alka@la_nika@nat_not@_HolaOla_  Dzień dobry, wczoraj się zorientowałam że moje przedmioty nie są już z wysyłką smart. Od pomocy allegro na tą chwilę nie mam odpowiedzi. Proszę o info jakiego parametru mi brakuje. Znalazłem info ale o kontach firmowych (Zmieniliśmy warunki Allegro Smart! dla sprzedających na kontach firmowych) o kontach zwykłych widziałem info o sprawdzeniu cennika czy jest smart ale u mnie nie widnieje nic takiego. Mam 100% pozytywów i ustawione 2 przesyłki smart, co jeszcze potrzeba zmienić. Pozdrawiam

oznacz moderatorów
5 ODPOWIEDZI 5
LEW433
#21 Demiurg#

Pozytywy, przesyłki Smart oraz zwroty.

Jak ustawić cennik, gdy masz konto zwykłe

  • udostępnij w swoich ofertach co najmniej dwie z metod dostawy Allegro Smart! – z 2 różnych grup (w tym minimum jedną, za którą kupujący płacą z góry) albo
  • udostępniaj numery przesyłek dla co najmniej 50% wszystkich zamówień oraz co najmniej jedną metodę dostawy Allegro Smart!, za którą kupujący płacą z góry. Numery przesyłek wprowadzaj w deklarowanym w ofercie czasie wysyłki.

Dla wybranych metod ustaw przedziały cenowe zgodnie z tabelą poniżej.

Automaty paczkowe
Metoda dostawy
Przedział cenowy
Allegro Paczkomaty InPost
od 0,00 zł do 10,95 zł
Odbiór w punkcie
Metoda dostawy
Przedział cenowy
ORLEN Paczka
od 0,00 zł do 8,11 zł
oznacz moderatorów
w_kiwi
Moderatorka
Moderatorka

@gsmkalisz Widzę, że oznaczenie Smart wróciło. 🙂

Wiktoria
Moderatorka


_____________
Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
oznacz moderatorów
gsmkalisz
#8 Zapaleniec#

Tak, wróciło kluczowe okazało się ustawienie Orlen paczka na kwotę 8,11zł jak ustawiona była wyżej to nie działał Smart, szkoda że nigdzie tego nie opisali.

 

oznacz moderatorów
w_kiwi
Moderatorka
Moderatorka

@gsmkalisz Informowaliśmy o tym tutaj🙂

Wiktoria
Moderatorka


_____________
Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
oznacz moderatorów
LEW433
#21 Demiurg#

🤗

oznacz moderatorów