anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Problem z smart duże przedmioty

MAMY ROZWIĄZANIE!
ITdawid
#8 Zapaleniec#

Od kilku dni znowu zmieniły się przepisy smart wysyłam przedmioty w kartonach około 60x60x50cm zawsze miałem dwóch kurierów i smart był i nie było problemu od kilku dni musze zaznaczyć allegro one zeby mieć smart w tym zawiera się allegro box jak wyślę taka wielką paczkę w paczkomacie co mam robić jak to rozwiązać ? 

 

pozdrawiam 

oznacz moderatorów
8 ODPOWIEDZI 8
LEW433
#21 Demiurg#

I teraz 2 kurierów nie działa ? Bo nowe warunki weszły 12.02 i tan nic nie ma żeby trzeba więcej ustawiać!:

Co zmienimy 12 lutego 2024 r.

Do regulaminu Smart! dla sprzedających wprowadzimy na stałe warunki, dzięki którym już teraz w ramach promocji możecie łatwiej zyskać oznaczenie Smart!:

  • wasz poziom sprzedaży jest co najmniej Neutralny 
  • wystawiacie oferty z większymi produktami, w których udostępnicie wyłącznie metodę dostawy do drzwi z listy metod kwalifikujących (dotyczy to: przesyłek, których jeden z wymiarów przekracza 120 cm; ofert z kategorii Opony i felgi oraz przesyłek nadawanych metodami dostawy z zagranicy, które wymieniamy tutaj)
oznacz moderatorów
ITdawid
#8 Zapaleniec#

nie wtedy nie ma smart

oznacz moderatorów
LEW433
#21 Demiurg#

😡 Zmuszają do łone!!!allegro.

oznacz moderatorów
Client:44052296
#21 Demiurg#

@ITdawid a jakich miałeś kurierów zaznaczonych? Bo aby był Smart wystarczy dodać np. allegro kurier dpd i allegro kurier dhl

oznacz moderatorów
ITdawid
#8 Zapaleniec#

właśnie tak miałem, teraz to już nie działa 

oznacz moderatorów
Client:44052296
#21 Demiurg#

@ITdawid a czemu udostepniasz dostawę do Punkt DHL POP, DHL. Zostaw tylko 2 kurierów na adres. I Smart będzie 

oznacz moderatorów
ITdawid
#8 Zapaleniec#

dzieki działa. Ogromnie dziękuje za pomoc !!

oznacz moderatorów
la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@ITdawid aby dostawa do punktów lub automatów nie była wymagana dla Smart! należy udostępniać tylko jedną metodę dostawy do drzwi z listy metod kwalifikujących, a produkt powinien spełniać jeden z poniższych warunków: 

  • jeden z wymiarów produktu w opakowaniu przekracza 120 cm
  • wystawiasz ofertę z tym produktem w kategorii Opony i felgi
  • produkt z tej oferty wysyłasz z zagranicy jedną z metod z tej listy.
   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów