anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Sprzedaż z Allegro Smart

MAMY ROZWIĄZANIE!
AdmiraleS96
#7 Wielbiciel#

Witam, wystawiłem 2 oferty na allegro i chciałbym aby kupujący mogli kupić to w usłudze smart. Jak to zrobić?
Spełniłem warunki dla konta zwykłego i nie pojawia się opcja smart. Jedynie nie spełniam chyba 3 punktu ale w sumie jeszcze nic nie sprzedałem więc nie wiem jak to jest

Warunki dotyczące ofert (konta zwykłe)

 

oznacz moderatorów
4 ODPOWIEDZI 4
Client:44052296
#21 Demiurg#

@AdmiraleS96 chyba chodzi o 5 komentarzy. Bo chyba wcześnie była konieczność dwóch opcji dostawy do punktu.

oznacz moderatorów
AdmiraleS96
#7 Wielbiciel#

tzn? jak to zrobić?

 

oznacz moderatorów
LEW433
#21 Demiurg#

warunki dotyczące sprzedaży:

  • zdobądź co najmniej 5 unikalnych pozytywnych ocen transakcji (łapek w górę) w ciągu ostatnich 12 miesięcy
  • utrzymuj średnią ocen sprzedaży na poziomie co najmniej 98% (lub status Super Sprzedawcy)
  • zadbaj o poprawną obsługę adresów mejlowych kupujących w systemie do zarządzania sprzedażą, z którego korzystasz oraz upewnij się, że są poprawnie przekazywane do firmy logistycznej – dowiedz się więcej na ten temat
  • terminowo reguluj opłaty za usługi Allegro
  • zadbaj o zgodność Twoich ofert z Regulaminem Allegro i nie składaj kupującym propozycji zakupów poza Allegro

Więc zdobycie 5 unikalnych ocen będzie konieczne. Posiadając konto zwykłe nadawanie przesyłek odbywa się poza Allegro, np. w managerze przesyłek InPost.
To jak przesyłki zostaną rozliczone zależy od wybranej metody dostawy. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w tym artykule

oznacz moderatorów
AdmiraleS96
#7 Wielbiciel#

już wskoczył smart na aukcje, dzięki 🙂

 

oznacz moderatorów