anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Szybkie dostawy - deklaracja wysyłki do danej godziny w sobotę.

gorzkoislodko_pl
#8 Zapaleniec#

Cześć,
nadajemy paczki również w sobotę. Proszę o informację kiedy planujecie wdrożyć deklarowany czas wysyłki również w weekendy. Już pomijając kwestię opustu do naliczonej prowizji związaną z wysyłką Smart bardziej chodzi tutaj o zaznaczenie wysyłki paczek w weekend przez Sprzedających, co pewnie zostałoby pozytywnie odebrane przez Klientów.

I kwestia kolejna.
Czym spowodowane jest wyświetlanie w piątek informacji "Dostawa w sobotę" dla przedmiotów tylko powyżej 40 zł.

oznacz moderatorów
6 ODPOWIEDZI 6

RED
#21 Demiurg#

np:

smart inpost próbuje dostarczyć w sobotę zwykłych nie musi

oznacz moderatorów

gorzkoislodko_pl
#8 Zapaleniec#

Bardziej chodzi o to aby pokazać Kupującym, którzy Sprzedający deklarują wysyłkę w sobotę. To kwestia istotna gdyż te paczki w poniedziałek są już w Paczkomacie (zauważyliśmy, że w większych miastach nawet w niedzielę).

oznacz moderatorów

RED
#21 Demiurg#

nie wiem jakim asortymentem obracasz na allegro

ale u nas weekendowe dostawy są problemem

i z tych dni jest najwięcej nieodebranych przesyłek

bo czasami 48h jest za mało by odebrać w weekend przesyłki

przypominam też, że na allegro kupują także firmy - nikt po pracy nie będzie biegał do paczkomatu

oznacz moderatorów

gorzkoislodko_pl
#8 Zapaleniec#

U nas to produkty pierwszej potrzeby. Mamy mało zwrotów gdyż można śmiało powiedzieć, że to raczej przemyślane zakupu 😁

oznacz moderatorów

mr_oma
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@gorzkoislodko_pl, niestety, mogę jedynie potwierdzić, że mamy takie plany. Nie jestem w stanie określić, kiedy dokładnie to nastąpi.

Jeśli chodzi o Twoje drugie pytanie - przewidywany czas dostawy w sobotę wyświetlamy dla zamówień Smart! powyżej 40 zł. 

   Maja
   Moderatorka


   _____________
   Daj znać, co myślisz o Allegro Gadane i wypełnij ankietę! 🙂
oznacz moderatorów

gorzkoislodko_pl
#8 Zapaleniec#

No tak, ale dlaczego występuje ten pułap 40 zł? Mamy sporo asortymentu poniżej 40 zł i on również wychodzi w piątek, z dostawą w sobotę do Paczkomatu 🙂

oznacz moderatorów