anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

UPS notorycznie nie odbiera przesyłek

notmadeinchina
#7 Wielbiciel#

Aby nie stracić oznaczenia SMART zmuszony jestem dodać opcje UPS w dostawach, jednak ta firma notorycznie nie odbiera przesyłek. Dzwoniłem na infolinię UPS to powiedzieli że ich to nie interesuje, że należy to zgłosić do Allegero 😕 

Ale gdzie?

Z góry dziękuję za pomoc.

Piotr

oznacz moderatorów
7 ODPOWIEDZI 7

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@notmadeinchina rozumiem, że masz na myśli Allegro One? 
Napisz proszę do nas za pomocą tego formularza, w wiadomości podaj proszę numery podjazdów, które nie zostały zrealizowane, Doradcy sprawdzą co się dzieje. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

notmadeinchina
#7 Wielbiciel#

Wysłałem zgłoszenie za pomocą formularza kilka dni temu, brak odpowiedzi 😕

oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@notmadeinchina Dziękuję za sygnał, poproszę o pilną odpowiedź dla Ciebie 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@notmadeinchina Napisz do nas w tej sprawie ponownie, ponieważ tamtą korespondencję zamknąłeś i nie mamy możliwości się w niej wypowiedzieć. 

Kiedy pojawi Ci się okno z odpowiedzią Alliny (czatbota) nie klikaj "tak, dziękuję", jeśli nie jest to odpowiedź na Twoje pytanie, tylko kliknij "nie, nadal potrzebuję pomocy". Wtedy wiadomość trafi do konsultanta. 

 

image (6).png

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

kroliczajamapl
#11 Animator#

My mieliśmy taką sytuację przed blisko dwa tygodnie - brak odbiorów, a odpowiedzi na zgłoszenie wysłane formularzem dostawaliśmy po kilku dniach i zwykle same głupoty

oznacz moderatorów

didallegro
#3 Debiutant#

Miałam ten sam problem a czy zaznaczacie podjazd kuriera przy wypisywaniu paczki? U mnie okazało się, że ja nie zaznaczam tej opcji i kurier UPS nawet nie widział zlecenia

oznacz moderatorów

kroliczajamapl
#11 Animator#

jeśli nie doda się podjazdu, to podjazdu nie ma - telepatia nie działa 🙂 Ale można dodawać podjazd i przez tydzień nie zobaczyć kuriera - wtedy nic nie działa 🙂

oznacz moderatorów