anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

W ktorym momencie Allegro naliczna koszty transportu za Smart sprzedającemu?

the-foe
#12 Orędownik#

Proszę o pewną informację, w którym momencie Allegro nalicza koszty sprzedawcom za "Allegro Kurier DPD - w ramach Usługi Allegro Smart"? W momencie wysyłki, czy w momencie dostarczenia?

oznacz moderatorów
6 ODPOWIEDZI 6

kostas11
#21 Demiurg#

@the-foe różnie, kiedyś miałem po tygodniu 🙂 

________
Κώστας
oznacz moderatorów

the-foe
#12 Orędownik#

to ja wiem, ze jest poślizg, skonkretyzuje pytanie: czy jeśli wysłana przesyłka nie zostanie dostarczona (np. zaginie w trasie) to zostanie sprzedawcy naliczony koszt przesyłki w ramach Smart, czy nie?

oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@the-foe tak zostanie, bo doliczają to z tego co pamiętam po zeskanowaniu etykiety 🙂

________
Κώστας
oznacz moderatorów

Client:44052296
#21 Demiurg#

@the-foe za dostawę w momencie dostarczenia. Opłaty dodatkowe od 2 tygodni do 2 miesięcy a nawet raz było,że po roku 😆

oznacz moderatorów

the-foe
#12 Orędownik#

A jak traktuje tu Allegro przesyłkę, której nie dostarczono z winy klienta, brak możliwości dostarczenia lub odmowa przyjęcia? i czy doliczane są tu jakieś opłaty sprzedającemu?

oznacz moderatorów

AdvisorBooks
#12 Orędownik#

@the-foe naliczą Ci normalnie opłatę za przesyłkę w pełnej wysokości lub dopłatę za paczkę smart a potem jeszcze dostaniesz opłatę za zwrot paczki, która np. przy poczcie jest wyższa, niż opłata za wysłanie paczki 13,99 vs. 11,99. To jest traktowane jako opłata dodatkowa i jest doliczane z opóźnieniem, od kilku tygodni do kilku miesięcy. Tylko InPost i allegro One nie doliczają w takiej sytuacji nic za zwrot paczki, wszyscy inni naliczają opłatę dodatkową jeśli paczka wraca do nadawcy. 

oznacz moderatorów