anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Czy osoba po wygranej licytacji ma obowiązek zapłaty

gonschikpl
#7 Wielbiciel#

Dzień dobry.

Sytuacja następna.

Sprzedaje przedmiot przez licytacje na allegro lokalnie.

Kupujący wygrywa aukcję. I nie dokonuje płatności.

---

Czy dobrze rozumiem, że nie ma obowiązku zapłaty? Ktoś sobie chcę-może klikać i później mieć to gdzieś?

Dla mnie - jako sprzedającego-jest to totalnie lipa. Bo jak ponownie aukcja się wystawie-to ten, kto był zainteresowany-pomyśli że ja coś kombinuje i już nie będzie litycotować.

Co z tym robić?

oznacz moderatorów
7 ODPOWIEDZI 7

komis-bell
#21 Demiurg#

@gonschikpl Niestety nic z tym nie zrobisz. Trzeba nauczyć się z tym żyć.

oznacz moderatorów

gonschikpl
#7 Wielbiciel#

wiesz, żyć to nie problem) ja przeżyję) ale podejśćie "Allegro" jest takie, że jak sprzedałem coś, kupującemu coś się nie spodobało - on otwiera dyskusje - (ja jestem na urlopie, nie wiedzę tego), potem blokują mi konto, i mają sprzedającego gdzieś... 

kiedyś chociaż była opcja - że można było zostawić komentarz o kupującym, a teraz nic..bez sensu

oznacz moderatorów

kaliszaneczka-x
#15 Entuzjasta#

Jeśli ktoś robi tak często to możesz go zgłosić i z tego co się orientuję czasem blokują takie konta. Jak od czasu do czasu to nic z tym nie zrobisz.

oznacz moderatorów

gonschikpl
#7 Wielbiciel#

w jaki sposób można zglośić konto?

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Np: moderacje ale jak się powtarza ta sama osoba, na jednorazowy"wybryk" nikt nie zareaguje.

oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@gonschikpl Konto możesz zgłosić tutaj. Widzę, że 2 dni temu jeden kupujący nie sfinalizował transakcji - spróbuj się z nim skontaktować. Z tego co widzę ten kupujący regularnie opłaca swoje zamówienia

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

maxr01
#17 Koryfeusz#

Tak, może.

To standard Allegro.

--------------------------------------------------------------------------------
Rozumiem, że są ludzie, którzy za 20 gr. będą gnać pchłę przez 20km, lecz nie potrafię ich zrozumieć.
oznacz moderatorów