anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

jak aktywować wypłaty?

MAMY ROZWIĄZANIE!
JacRybak
#2 Obserwator#

  @ko_alka @mr_oma @la_nika @nat_not @_HolaOla_ Wystawiłem przedmiot i został on kupiony a pieniądze są w rozliczeniach ale jak już chce wypłacić środki to saldo jest zerowe

oznacz moderatorów
4 ODPOWIEDZI 4
LEW433
#21 Demiurg#

Może sprzedałeś ale chyba kupujący nie zapłacił skoro nie masz ich  na koncie, dokładnie tu powinny być: https://allegro.pl/moje-allegro/sprzedaz/srodki-i-historia-operacji#!/

oznacz moderatorów
la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@JacRybak na koncie, z którego piszesz nie ma żadnej sprzedaży ani na Allegro ani na Allegro Lokalnie, dlatego saldo Allegro Finanse jest zerowe.
Sprzedałeś ten produkt na swoim innym koncie i na nim powinieneś aktywować wypłaty. Czyli wejść tutaj wypełnić formularz i wykonać przelew weryfikacyjny w części poświęconej operatorowi PayU, dane właściciela konta Allegro i rachunku w banku muszą być identyczne, a taka weryfikacja może zająć do 3 dni roboczych. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów
JacRybak
#2 Obserwator#

https://spolecznosc.allegro.pl/t5/sprzedający-o-allegro-lokalnie/jak-aktywować-wypłaty/m-p/311644#M2...

@ko_alka@mr_oma@la_nika@nat_not@_HolaOla_ 

link do wcześniejszego pytania. byłem przed chwilą zalogowany jako klient a teraz jak chciałem się ponownie zalogować bo chciałem coś sprawdzić, to nagle mnie zalogowało na totalnie inne konto z to był ten sam mail.

i do tamtego konta na którym sprzedałem przedmiot ale nie odebrałem pieniędzy nie mam już dostępu i nie wiem co mam zrobić, boje się że kupujący mnie zgłosi za oszustwo a przedmiot który kupił posiadam ale nie wyśle go bo pieniędzy też nie dostałem, i już nie wiem jak oddać te pieniądze skoro do konta dostępu nie mam 

oznacz moderatorów
la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@JacRybak środki są na tamtym koncie i sprzedaż była na tamtym koncie, więc konieczne będzie zalogowanie się na konto Client.... Napisz proszę do nas tutaj, pomożemy Ci odzyskać dostęp do tamtego konta. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów