anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Jak zwrócić pieniądze na Allegro Lokalnie?

MAMY ROZWIĄZANIE!
aniaizuza
#7 Wielbiciel#

pół roku temu miałam wystawiony produkt na allegro lokalnie aukcja wystawiona pół roku temu, myslałam ze nie jest aktywna a tu informacja ze sie sprzedało, tyle ze juz tego nie mam, wpłata jest na koncie allegro ale ja nie mam możliwości odebrania tych pieniędzy bo mam nieaktywne konto bankowe, chce zrobić zwrot ale nie mam pojęcia jak?

oznacz moderatorów
8 ODPOWIEDZI 8
kostas11
#21 Demiurg#

@aniaizuza aktywuj , wypłać na konto lub przekazem https://allegro.pl/pomoc/dla-sprzedajacych/konfiguracja-konta-do-wyplat/jak-wyplacic-pieniadze-z-all... poproś kupca o nr konta i odeślij 🙂 Na loklanie nie zrobisz zwrotu z konta allegro 😞

________
Κώστας
oznacz moderatorów
xyz96
#21 Demiurg#

@aniaizuza Wypłać na swoje konto, poproś kupującego o numer konta do zwrotu wpłat, oddaj mu pieniądze, zwykłym przelewem.

oznacz moderatorów
pinsplash
#21 Demiurg#

@aniaizuza 

  1. Poproś Kupującego o jego rachunek bankowy
  2. Aktywuj konto i przelej pieniądze z Allegro Finanse na swoje konto
  3. Przelej mu ze swojego konta w banku na jego konto w banku
  4. Wystąp do Allegro o zwrot opłaty transakcyjnej ( na Lokalnie nie ma prowizji) https://allegro.pl/pomoc/kontakt?kategoria=1b69d4ac-dd8e-4631-b724-47d66829753d&subjectId=71d604cc-a...
  5. Załącz do wniosku potwierdzenie zwrotu środków ( potwierdzenie z banku)
_______
BRÓSLI
oznacz moderatorów
xyz96
#21 Demiurg#

O, już zapunktowane, ale nie przez całe Towarzystwo. Czekamy na szefową i jeszcze parę osób 🙂

oznacz moderatorów
aniaizuza
#7 Wielbiciel#

chyba jednak jest bo mam 12 zł do zapłacenia z tyt. sprzedaż allegro lokalnie

oznacz moderatorów
milka1234567890
#17 Koryfeusz#

@aniaizuzaNajlepiej na jego konto w banku.

oznacz moderatorów
Client:36546036
#7 Wielbiciel#

Jak mam zwrócić pieniądze klientowi, któremu nie wyślę towaru, gdy nie ma podanego jego numeru konta (płacił przez PayU za zakup na Allegro lokalnie)

oznacz moderatorów
xyz96
#21 Demiurg#

@Client:36546036 Klient musi Ci podać nr konta i na to konto oddajesz wpłatę zwykłym przelewem ze swojego konta bankowego. Na Lokalnie inaczej nie oddasz.

oznacz moderatorów