anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Wypłaty nieaktywne

MAMY ROZWIĄZANIE!
Client:79901537
#7 Wielbiciel#

Mam pytanko, ponieważ to moja pierwsza sprzedaż tutaj. 

Sprzedałam przedmiot, kupujący zapłacił za niego z góry. Srodki przez niego wpłacone są na koncie allegro, ale widnieje pod nimi "wypłaty nieaktywne".

Dodam, że jestem na etapie weryfikacji PAYU.

Czy kiedy Payu zostanie pomyślnie zweryfikowane, status zmieni się na "wypłaty aktywne"?

oznacz moderatorów
9 ODPOWIEDZI 9
LEW433
#21 Demiurg#

Tak, zmieni się i w zależności od ustawienia, zostaną wypłacone na twoje konto bankowe.

oznacz moderatorów
ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@Client:79901537 Cześć 🙂 Po pozytywnej weryfikacji będziesz mogła zlecić wypłatę na swoje konto. Widzę, że Operator oczekuje na Twoje dokumenty potrzebne do weryfikacji. 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów
Client:79901537
#7 Wielbiciel#

A na jakie dokumenty czeka? Czy do PAYU też są potrzebne jakieś dokumenty?

oznacz moderatorów
ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@Client:79901537 Powinnaś otrzymać wiadomość mejlową w tej sprawie (sprawdź proszę spam). Możesz również skontaktować się z nami za pośrednictwem formularza

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów
Client:79901537
#7 Wielbiciel#

Niestety żadnego maila nie otrzymałam i z tego co czytam to wysłanie zdjęcia dowodu jest potrzebne w opcji "przelewy24", a ja mam te środki na PAYU, które obecnie jest w trakcie weryfikacji. Wszystkie dane na allegro są dokładnie takie jak dane na koncie, zrobiłam też przelew aktywacyjny na kwotę 1.01. PLN.

Czy teraz powinnam czekać na pozytywną weryfikację czy pomimo, iż te środki od kupującego znajdują się na PAYU i nie było wymagane w tej opcji wysłanie zdjęcia dowodu to i tak muszę to zrobić?

oznacz moderatorów
ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@Client:79901537 Skontaktuję się w tej sprawie z Operatorem płatności i wrócę do Ciebie z odpowiedzią 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów
ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@Client:79901537 Dziękuję za cierpliwość. Zleciłaś przelewy do dwóch operatorów: PayU i Przelewy24. Aby dokończyć weryfikację u Operatora P24 musisz przesłać dokumenty. U Operatora PayU nie ma takiej konieczności. 
Twoje środki znajdują się na saldzie PayU, a weryfikacja konta do wypłat trwa do 3 dni roboczych, zatem proszę Cię jeszcze o chwilę cierpliwości 🙂 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów
Client:79901537
#7 Wielbiciel#

Bardzo dziękuję za pomoc.🙂 

Pozdrawiam serdecznie 

oznacz moderatorów
ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@Client:79901537 Polecamy się na przyszłość 🙂 Również pozdrawiam! 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów