anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

5 dni na wplate to dramat

MAMY ROZWIĄZANIE!
AdamKaczy
#7 Wielbiciel#
  • 5 dni na wpłatę to dramat, kupujący specjalnie kupują i nie płacą by na 5 dni zblokować Ci aukcję. A po 5 dniach i 1 dniu zanim aukcja znow będzie wznowiona , przedmiot sprzeda się taniej o jakieś 10% , bo np wartość gier spada. Na wpłatę powinno być max 6h, nie jesteś wstanie nie kupuj, bardzo zły przepis allegro lokalnie, bardzo
oznacz moderatorów
6 ODPOWIEDZI 6
LEW433
#21 Demiurg#

Tak, a Twoim zdaniem ile powinno być? a na wysłanie 7dni jest w porządku?

oznacz moderatorów
Monika__L
#15 Entuzjasta#

ani 5 ani 7 dla żadnej ze stron nie jest ok.

W sklepie nikt nie czeka tydzień na płatność.

płatność 12 godz, wysyłka 2 doby i cześć pieśni

oznacz moderatorów
AdamKaczy
#7 Wielbiciel#

Dokładnie tak być powinno

oznacz moderatorów
amibis
#9 Pomysłodawca#

Ja jeśli mam wątpliwość odnośnie rzetelności kupującego, to wystawiam przedmiot do sprzedaży ponownie po 1 dniu. W wypadku gdyby przedmiot sprzedał się przed upływem 5 dni a pierwszy kupujący się namyślił i jednak zapłacił (co mało prawdopodobne), to drugiemu kupującemu można zrobić zwrot wpłaty. 

oznacz moderatorów
kolekcjoner608
#21 Demiurg#

Nie jest błędem że sprzedawca ma 5 dni na opłacenie (ja osobiście wystawiam tylko na normalnym allegro) ale daję jeszcze więcej czasu na wpłatę ) tylko allegro powinno bardziej weryfikować i blokować choćby czasowo tych co licytują i nie płacą. 

oznacz moderatorów
moons
#8 Zapaleniec#

Dokładnie, ostatnio sprzedałem dwa przedmioty na allegro lokalnie dosłownie za cenę trzech kebabów wiec nie jest to ogromna kwota, a wpłaty brak i zero odzewu od kupujących. Więc nawet nie wiem czy mam wystawiać jeszcze raz czy nadal czekać. Bez sensu jest też że nie ma choćby najmniejszego systemu ocen i blokowania takich dziwnych licytujących. Oceny myślę że większość takich kupujących by powstrzymało przed licytowaniem bez chęci kupna.

oznacz moderatorów