anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

AKTYWACJA WYPŁĄT TRWA JUŻ 8 DNI

Client:86804862
#9 Pomysłodawca#

Czekam już 8 dni na aktywacje wypłat normalnie ludzie mają to w mniej niż 3 dni ale ja mam kilka tyś zł do wypłacenia i specjalnie mi przedłużają

oznacz moderatorów
30 ODPOWIEDZI 30

Client:86804862
#9 Pomysłodawca#

przelew 1.01 pn był wykonany 8 dni temu wysłałem im potwierdzenie rozmawiałem z człowiekiem z payu i wysłął mi topayu.png

pisałem z allegro wcześniej to mi pisali że oni tego nie mogą zrobić wariactwo teraz allegro już mi od 2 dni nie odpisuje

dane na koncie mam takie same jak na koncie bankowym

oznacz moderatorów

Andziak2307
#1 Nowicjusz#

No masakra jakaś mam tak samo. Niczego więcej nie wystawię na sprzedaż na alegro. Bo to jest totalna porażka

 

oznacz moderatorów

Client:86804862
#9 Pomysłodawca#

nie do że od sprzedaży płacę kilkaset złotych prowizji im to nie potrafią tego jeszcze uszanować użytkownika normlanie omówić sprawę i problem załatwić przedłużają tylko aby jeszcze zarobić z tego więcej

oznacz moderatorów

drekenzes
#16 Inspirator#

@Client:86804862 ja czekałem zaledwie miesiąc na przeprowadzenie weryfikacji, ponoć tyle pracy mieli w PayU.... i zaledwie miesiąc, bo pomagało w przyspieszeniu sprawy kilku pracowników Allegro... A tak nie wiem ile byłoby czekania.

_________________________________________________________
1.07.2024____Allegro ---> Kolekcje...RIP...
oznacz moderatorów

Client:86804862
#9 Pomysłodawca#

piszę na stronie ze do 3 dni tylko dla tego postanowiłem sprzedać na allegro mówię sobie a sprzedam i poczekam te 3 max 4 dni a tutaj oszustwoforum.png

oznacz moderatorów

drekenzes
#16 Inspirator#

@Client:86804862 "zapomnieli" dopisać, że jak dostaną dużo wniosków o weryfikację, to ten czas może się znacznie wydłużyć....

_________________________________________________________
1.07.2024____Allegro ---> Kolekcje...RIP...
oznacz moderatorów

Client:63580972
#9 Pomysłodawca#

U mnie  kretynizm zwany "weryfikacja" trwa już 4 dni. Wpłatę 1.01 zł potraktowano jako zaksięgowanie na poczet spłaty prowizji od sprzedaży a , kuurwa, "weryfikacja" nadal trwa!!! 

Najbardziej wkurzające jest to, że my wszyscy jesteśmy traktowani jak parobkowie lub niewolnicy bez prawa głosu! Zrobili tę zakichaną ścianę płaczu, byśmy sobie ponarzekali sami do siebie, bo nikt tego nie czyta! To takie pisanie na Berdyczów!

oznacz moderatorów

Client:86804862
#9 Pomysłodawca#

tutaj się akurat trochę mylisz bo co google zaindexuje to w google zostaje te posty mają bardzo bardzo dużo wyświetleń

oznacz moderatorów

Client:63580972
#9 Pomysłodawca#

I co zmienia dla nas, tutaj płaczących?... Nic. Może być i miliard wyświetleń a pracownicy Allegro mają to głęboko w ... poważaniu a z opinią uzyskaną przez wyszukiwarki googla też nikt się nie liczy. Bo i po co?...

Jedynie sprawnie działają wpłaty do Allegro. Przetrzymywanie wypłat przez Allegro jest nadużyciem finansowym.

Kolejnym objawem zdurnienia jest wymaganie EAN do każdego produktu, nawet do ziemniaków. Allegro postanowiło skatalogować każdy przedmiot i każdą śrubkę na całym świecie! Mądre to?! jaki procent szukającyh używa EAN w wyszukiwarce?! ... Pół procenta?!

oznacz moderatorów

w_kiwi
Moderatorka
Moderatorka

@Client:86804862 Proszę, abyś zaczekał na odpowiedź drogą mailową w tej sprawie. 

Wiktoria
Moderatorka


_____________
Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
oznacz moderatorów

Client:86804862
#9 Pomysłodawca#

tak i będę siedział i czekał dziś jutro i cały następny miesiąc no oszczędzają mają 10000 zleceń sprawdzenia danych a tylko jeden pracownik to pewnie robi lub 2 bo nie szanują użytkowników

oznacz moderatorów

Client:63580972
#9 Pomysłodawca#

No i co się dowiedziałeś od moderatorki? Ano masz zamknąć dziób i cierpliwie czekać... Do usr... śmierci?...

oznacz moderatorów

Client:86804862
#9 Pomysłodawca#

i oni do mnie do zagrody i czekaj hehe a prowizje biorą kilka stów za to

oznacz moderatorów

Client:63580972
#9 Pomysłodawca#

A spróbuj na czas nie zapłacić prowizji to od razu zastraszanie nasłaniem windykacji.

Mafijna polityka silniejszego względem słabego i zależnego...

oznacz moderatorów

Client:86804862
#9 Pomysłodawca#
Napisałem wam wiadomość ile zalegam z opłatami to mi przysłaliscie informacje "Zgodnie z ustaleniami, kwestię Pana konta oraz wypłat przekazuję do odpowiedniego działu. Proszę o cierpliwość. Otrzyma Pan kolejną wiadomość w tej sprawie."
 
ja wam również wysłałem
zaległości proszę mi wysłać informacje ile tego jest później może spłacę ale teraz
Skonsultowane z prawnikiem
takie jest prawo i musicie
wypłacić użytkownikowi jego pieniądze który sobie tego życzy nawet
takiemu który nie ma dostępu do waszego skryptu autorskiego czyli strony
allegro.pl
a ja chce wypłacić wszystkie pieniądze na moje konto bankowe z którego wysłałem przelać 1,01 pln aby je potwierdzić
proszę porównać dane z konta allegro i bankowego a następnie zlecić przelew na moje konto bankowe.
ja nie chce tego robić przez wasz skrypt skoro nie chcecie tego aktywować to go nie potrzebuje jeżeli
do tego potrzebujecie moich dokumentów mogę wam tutaj przesłać skan dowodu
oznacz moderatorów

Client:63580972
#9 Pomysłodawca#

Do moderatora Allegro - ty nie kasuj moich postów, bo was w nich nie chwalę a wytykam lenistwo, opieszałość i zwyczajne lekceważenie użytkowników dzięki którym żyjecie.

Masz czas na czytanie i kasowanie postów a nie masz czasu sprawdzić co się dzieje z dramatycznym opóźnieniem weryfikacji konta bankowego?!... 

Przeczytałeś, usunąłeś a dlaczego nic nie robisz, by wyjaśnić problem?!...

oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@Client:63580972 Rozumiem poruszenie przedwyborcze, ale nie poruszaj tematów politycznych na forum, bo to nie jest na to odpowiednie miejsce. Wtedy Twoje posty nie będą usuwane. 

Sprawę wypłat konsultuję i kiedy otrzymam odpowiedź, to dam Ci znać. 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

Client:63580972
#9 Pomysłodawca#

Nic nie rozumiesz... Dostałaś zadanie pilnowania "dobrego wizerunku Allegro" i zrobiłaś to skutecznie, usunęłaś post, w którym piszę mało pochlebną opinię o tej platformie.

Nie wiem skąd u Ciebie takie polityczne skojarzenie. Zalecałbym skupić się na udzielaniu pomocy w rozwiązywaniu problemów użytkowników a nie analizie treści postów pod wzgledem poprawności politycznej.

Czekam na to "wyjaśnienie mojej sprawy"...

oznacz moderatorów

Client:86804862
#9 Pomysłodawca#

aktywacja wypłat trwa już 9 dni mam do wypłaty 4515 zł dane są takie same na allegro i na koncie bankowym do tego wysłałem im dowód i zleciłem aby wycofali wszystkie moje pieniądze na konto bankowe ponieważ nie muszę używać do tego ich autorskiego skryptu czyli strony allegro.pl mogę to według prawa po prostu im zlecić na email rozmawiałem z prawnikiem i nie mogą nie wypłacić pieniędzy jeżeli tak się do nich napisze i wszystkie dane się zgadzają a mimo to napisali że mi nie wypłacą potrzebuje na leki i jedzenie a do wypłaty mam jeszcze ponad miesiąc

wyplata.png

oznacz moderatorów