anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

AKTYWACJA WYPŁĄT TRWA JUŻ 8 DNI

Client:86804862
#9 Pomysłodawca#

Czekam już 8 dni na aktywacje wypłat normalnie ludzie mają to w mniej niż 3 dni ale ja mam kilka tyś zł do wypłacenia i specjalnie mi przedłużają

oznacz moderatorów
30 ODPOWIEDZI 30

Client:86804862
#9 Pomysłodawca#

właśnie mi usunęli mój post w społeczności że minęło 9 dni9dni.png

oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@Client:86804862 Twój post jest dosłownie nad tym komentarzem, nie został usunięty. 

W sprawie konta do wypłat już otrzymałeś od nas odpowiedź mejlową i właśnie tam kontynuuj korespondencję. 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

Client:86804862
#9 Pomysłodawca#

oczywiście a moje dzieci szybciej z głodu umrą i braku leków zanim załatwię z wami sprawę wykraczacie poza prawo regulamin strony jest mniej ważny niż prawo mój temat minęło 9 dni został usunięty nie ma go w nowych tematach

oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@Client:86804862 Wpis jest w tym wątku. Sprawę blokady konta wyjaśnisz wyłącznie z Działem Bezpieczeństwa mejlowo, zatem tworzenie kolejnych wątków jest bezcelowe. Musisz tę sprawę wyjaśnić w trwającej korespondencji. 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

Client:86804862
#9 Pomysłodawca#

blokada konta nie blokuje wypłat tylko blokuje tworzenie ofert sprzedaży lub korzystania z ofert kupna nie możecie komuś zablokować dostępu do kogoś pieniędzy i dlatego wam zleciłem to abyście to zrobili bez potrzeby aktywacji wypłat czyli korzystania z waszego skryptu do wypłat. 

oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@Client:86804862 Żeby wypłacić środki należy aktywować konto do wypłat. Dodatkowo w szczególnych sytuacjach – związanych z bezpieczeństwem – możemy też zablokować możliwość wypłaty środków z Allegro Finanse (informacja w artykule).

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

Client:86804862
#9 Pomysłodawca#

to jest w waszym regulaminie a w prawie jest tak że musicie zlecić wypłatę jeżeli dane się zgadzają i jeżeli ktoś wysłał swój dowód aby to potwierdzić aktywacja wypłat to jest tylko korzystanie z waszego skryptu autorskiego a mi to nie potrzebne jest skoro mogę to ominąć wam zlecić na emailu jeżeli dane się zgadzają nie możecie mi moich pieniędzy nie wypłacić

oznacz moderatorów

Client:63580972
#9 Pomysłodawca#

No jaka piękna, rzetelna i grzeczna pomoc ze strony moderatora... Otrzymałeś ostrzeżenie, że jak dalej będziesz fikał i narzekał tutaj, na publicznym forum a nie na prywatnym emailu, to Twoje konto zostanie zablokowane 🙂 ... 

Pogratulować kultury i merytorycznego poziomu pomocy w razie problemów 🙂 ...

oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@Client:63580972 Proszę wskaż mi miejsce w mojej wypowiedzi, w którym wysłałam takie "ostrzeżenie". 

Cały problem na koncie @Client:86804862  polega na tym, że to konto jest zablokowane i dlatego nie można wypłacić z niego środków. 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

Client:86804862
#9 Pomysłodawca#

tak ale ja nie chce wypłacić pieniędzy z konta allegro po przez zablokowaną aplikacje tylko po przez email omijając waszą aplikacje wasz autorski skrypt
ja chce wypłacić pieniądze z  konta payU który nie jest dla mnie zablokowany a pieniądze są moje i tylko ja mogę o nich decydować co z nimi zrobić takie jest prawo a wy siłą próbujecie mnie zmusić abym skorzystał z waszej aplikacji aby to zrobić

oznacz moderatorów

Client:63580972
#9 Pomysłodawca#

ko_alka powiedz mi jak moja sprawa? Gdzie utknęła weryfikacja skoro dokonałem wpłaty kwoty 1,01 zł na swoje subkonto w Allegro z konta bankowego, które wskazałem w zakładce "Ustawienia wypłat"? 

 

oznacz moderatorów