anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Allegro finanse-zaległości weryfikacji pay u

60839054
#7 Wielbiciel#

Ostatnio na allegro lokalnie sprzedałem coś i chciałem wypłacić pieniądze wiec zrobiłem przelew 1,01 dwa razy pierwszy był Ok tydzień temu a drugi Ok 3 dni temu i nadal pisze w weryfikacji , konto banku jest zapisane na tą samą osobę co w allegro.

oznacz moderatorów
3 ODPOWIEDZI 3

kostas11
#21 Demiurg#

@60839054 a dane uzupełniłeś ??? nie ma potrzeby kilka razy robić przelewów to nic nie zmieni 🙂

________
Κώστας
oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

@60839054 Nie ma sensu powtarzania przelewu, jeżeli dane właściciela konta Allegro i konta bankowego są takie same to aktywacja PayU trwa 3 dni, Przelewy24 5 dni, przeciąga się jak są środki na koncie ale wówczas należy zawołać tu na forum moderatorów i może się coś przyspieszy: @ko_alka @mr_oma @la_nika @nat_not @_HolaOla_  

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@60839054 przelew został wykonany dla operatora Przelewy24, a środki są na sladzie operatora PayU.
W tej sytuacji wejdź proszę tutaj i wykonaj przelew weryfikacyjny (kliknij "przejdź do banku) w części poświęconej operatorowi PayU. Dane właściciela konta w banku i konta Allegro muszą być identyczne, a przelew musi być wyknany z numeru konta podanego w formularzu, Weryfikacja w przypadku PayU może zająć do trzech dni roboczych. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów