anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Allegro lokalnie - kupujący nie wiedzą

Basia8Przemek
#8 Zapaleniec#

Na allegro lokalnie kupujący nie wiedzą, że mogą kupić kilka przedmiotów od jednego sprzedającego. Ja o tym wiem, wy wiecie, ale ludzie którzy kupują nie wiedzą że tak się da.

Wszystko przez błąd allegro lokalnie.

Zamiast "dodaj do koszyka" kupujący widzą opcję "kup" i od razu przechodzą do płatności, jednocześnie nie zwracając uwagi na przedmioty u sprzedawcy.

Proszę o zmianę opcji kupowania w allegro lokalnie na "dodaj do koszyka" tak jak to jest na allegro.

 

 

 

.

oznacz moderatorów
7 ODPOWIEDZI 7

NipponShorty
#11 Animator#

W górnym Panelu masz opcje "Zgłoś swój pomysł!" przez tą funkcje możesz zaproponować taką zmianę :

https://spolecznosc.allegro.pl/t5/zg%C5%82o%C5%9B-sw%C3%B3j-pomys%C5%82/idb-p/zglos-pomysl 

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Nie wiedzą że mogą kupić kilka przedmiotów od jednego sprzedającego! wiedzą tylko nie można ich połączyć w jedną przesyłkę, tu jest problem systemowy.

oznacz moderatorów

Ziolko39
#21 Demiurg#

@Basia8Przemek To z "Akademii Pana Kleksa" > Wy nie wiecie, a ja wiem ..... (jak rozmawiać trzeba z psem)

oznacz moderatorów

br.
#21 Demiurg#

@Basia8Przemek  Nie kombinuj, działasz na szkodę Allegro.

Allegro nalicza sobie prowizję od kosztu przesyłek więc logicznym jest żeby paczek było jak najwiecej i były najdroższe.

Gdyby chodziło o wygodę klientów to już dawno  by to ułatwiono.

oznacz moderatorów

vonNogay
#16 Inspirator#

@br. na allegro lokalnie nie ma prowizji od kosztu wysyłki.

oznacz moderatorów

br.
#21 Demiurg#

@vonNogay To poważne niedopatrzenie ze strony  Allegro, pewnie wkrótce naprawią błąd.

oznacz moderatorów

vonNogay
#16 Inspirator#

@br. jeśli chodzi o sprzedaż prywatną to jest jakaś tam konkurencja - przynajmniej 2 serwisy z dużą liczbą użytkowników, na O i V. W związku z tym z prywatnych sprzedawców nie mogą wyciskać ile się da, dlatego prowizje na lokalnie nie są wysokie. Firmy natomiast nie mają gdzie pójść, tylko własny sklep internetowy.

oznacz moderatorów