anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Allegro Lokalnie - nie można utworzyć etykiety.

F3XX
#8 Zapaleniec#

Witajcie.

Chciałem utworzyć etykietę dla sprzedanego przedmiotu, jednak jest to niemożliwe. Po kliknięciu w "Utwórz etykietę" właściwie nic się nie dzieje, nie dostaję żadnego komunikatu. Z tego względu nie jestem w stanie dokończyć transakcji i wysłać towar. Nigdy nie zauważyłem żadnych problemów, lecz teraz nie jestem w stanie nic zrobić.

oznacz moderatorów
5 ODPOWIEDZI 5

LEW433
#21 Demiurg#

A sprzedajacy wybrał metodę paczkomat InPost?

oznacz moderatorów

F3XX
#8 Zapaleniec#
Tak.
oznacz moderatorów

szymonkozubek
#7 Wielbiciel#

Witam, mam to samo też nie mogę utworzyć etykiety. W wiadomości od Allegro jest podany paczkomat i link do stworzenia przesyłki.

oznacz moderatorów

F3XX
#8 Zapaleniec#

Wczoraj temat zgłaszałem do obsługi klienta i ostatecznie był to błędny adres wskazany przez kupującego. Paczkomat, który był podany w tym czasie nie był dostępny. Z tego względu nie można było utworzyć etykiety. Informacji o błędzie początkowo nie miałem, więc klikając w tworzenie etykiety właściwie nic się nie działo. Z aplikacji to samo. Dopiero wieczorem, gdy spróbowałem jeszcze raz z aplikacji pojawił się komunikat o błędnym adresie i w dziale obsługi temat załatwiłem w jakieś 30 minut. Trzeba będzie zmienić adres kupującego/paczkomat.

oznacz moderatorów

szymonkozubek
#7 Wielbiciel#

Dziękuję za info, spróbuję jutro załatwić sprawę.

oznacz moderatorów