anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Allegro usunęło moję ofertę i chciałem się od tego odwować

Arkadia_OK
#11 Animator#

Allegro usunęło moją ofertę (Allegro Lokalnie) i chciałem się od tego odwołać.

Próbowałem skontaktować się poprzez formularz kontaktowy, ale tam jest OBOWIĄZKOWE pole "numer oferty", ale tej oferty już NIE MA....

Jak wpisuję końcówkę linku oferty (z otrzymanego maila) to otrzymuję komunikat:

"Wprowadź poprawny numer oferty"

Czyli co ? Pisać na Berdyczów ?

@w_kiwi @ko_alka @la_nika @nat_not @_HolaOla_  

oznacz moderatorów
8 ODPOWIEDZI 8

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@Arkadia_OK Cześć. W skrócie oferta została usunięta za usługi. Rzecz w tym, że na Allegro Lokalnie nie można oferować żadnych usług — nawet nie mamy tam takiej kategorii. 

Swoją ofertę opisałeś w taki sposób, że wynikało z niej, że sprzedajesz usługę wykonania druku: "Wydruki wykonuję także wg zleconych projektów z różnych materiałów: PLA, PET-G, ABS, ASA, HIPS, PP, TP, Nylon (PA), Nylon z dodatkami (PA12+CF15) , PCTG oraz inne. Maksymalna temperatura głowicy 300 st." a także "Wykonuje także projekty 3D jak i przeróbki istniejących projektów. Pola robocze to m.in.: 250×210mm, 280x250, 300x300mm, 350x350mm. Zapraszam do kontaktu i bezpłatnej wyceny. Po wycenie wystawiam oddzielną aukcję na realizowany wydruk.".

Wydrukowane i gotowe figurki w ich docelowej cenie może wystawiać na Allegro Lokalnie, ale usługi samego druku można oferować tylko na Allegro.

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

Arkadia_OK
#11 Animator#

@ko_alka 

Po pierwsze, pytanie było: jak odwołać się od decyzji, skoro nie można skomunikować się z Allegro poprzez formularz kontaktowy ? Nie do końca przemyślna obsługa procesu w Allegro Lokalnie ?

Po drugie, wskazany cytat wyrwany został z końca opisu, a aukcja od początku JASNO i WYRAŹNIE opisuje i wskazuje co jest oferowane. Nie ma tutaj oferty usługi tylko oferta KONKRETNEJ figurki. 
Jak ktoś skontaktuje się ze mną i zażyczy sobie inna figurkę, to taka aukcja zostanie wystawiona i ta NOWA figurka będzie tam oferowana - a nie żadna usługa !

oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@Arkadia_OK 1: W formularzu https://allegro.pl/pomoc/kontakt możesz wysłać zgłoszenie bez  podawania numeru oferty. 

2: Nie ma znaczenia, w którym miejscu znajdował się ten fragment. Zlikwiduj te zapisy, to oferta nie będzie usuwana. 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

Arkadia_OK
#11 Animator#

@ko_alka
ad1. To po co wysyłacie mail-a z linkiem do formularza, z którego nie można skorzystać ?

ad2. Przecież w regulaminie Allegro Lokalnie jest napisane, że oferta nie może dotyczyć, oferować usług i ta oferta NIE DOTYCZY ani NIE OFERUJE ŻADNEJ USŁUGI !!!!!
Wyraźnie jest napisane w ofercie co jest jej przedmiotem !

oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@Arkadia_OK Dzięki za feedback dotyczący formularza. Fragmenty, które przytoczyłam wyżej, wzbudzają nasze wątpliwości i według nas sugerują kupującym to, że oferujesz usługi. Jeśli je usuniesz, to oferta będzie w porządku. 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

Arkadia_OK
#11 Animator#

@ko_alka 

Oczywiście, że oferuję także usługi, ale NIE W TEJ OFERCIE !!!!!!!
Ta oferta dotyczy jednego, konkretnego, opisanego PRZEDMIOTU !!!
A skoro dotyczy realnie istniejącego przedmiotu, to NIE DOTYCZY usługi !!!
Czy to tak ciężko zrozumieć ?

oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@Arkadia_OK Ja Cię rozumiem, ale zacytowane fragmenty można interpretować właśnie tak, że oferujesz usługi wydruku. Nie zmienimy naszej decyzji, musisz usunąć te fragmenty z oferty. 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

Arkadia_OK
#11 Animator#

@ko_alka 
To czego dotyczy regulamin Allegro, oferowanych przedmiotów, czy czyjejś dowolnej interpretacji ?
Nie ma żadnych wątpliwości, że ktokolwiek umiejący czytać ze zrozumieniem (po polsku) wie co można było kupić na tej aukcji. I nie była to usługa !

oznacz moderatorów