anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Anulowanie transakcji

KarolinaS1403
#1 Nowicjusz#

Jak mogę anulować zamówienie i zwrócić pieniądze kupującemu?

oznacz moderatorów
8 ODPOWIEDZI 8

LEW433
#21 Demiurg#

Jako sprzedający nie możesz anulować transakcji, skontaktuj się z kupującym i poproś o nr konta bankowego i tylko tak możesz zwrócić środki.

oznacz moderatorów

Agent555
#17 Koryfeusz#

Karolina S1403 -tak jak napisał LEW433 sama jako sprzedająca

 nie możesz anulować zamowienia ,napisz do sprzedawcy żeby to zrobił, jak zakup był na allegro lokalnie tam nie ma możliwości anulowania zamówienia , napisz, zadzwoń i wytłumacz mi sprawę jeśli się zgodzi na takie rozwiązanie, to niech ci poda numer konta bankowego i zwróć mu pieniądze. 

 

oznacz moderatorów

kolekcjoner608
#21 Demiurg#

Na początek przeproś go za zaistniałe zamieszanie ,wytłumacz mu sytuację ,poproś o zrozumienie i numer konta a następnie zwróć pieniądze .

oznacz moderatorów

kvazzi
#7 Wielbiciel#

Witam. Przyłączę się do pytania. Czy pieniązki zwracac łacznie z opłatą za przesyłke do paczkomatu czy nie. Jezeli jest czas na wysyłke 3 dni to po tym czasie pieniadze za paczkę wróca do kupujacego czy nie. 

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Zwracasz tyle ile zapłacił kupujący, razem z kosztem wysyłki, jeżeli nie dojdzie do wysyłki.

oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@kvazzi napisz z jakiego powodu chcesz zwracać kasę ? dokładnie co jest powodem ?

________
Κώστας
oznacz moderatorów

kvazzi
#7 Wielbiciel#

Zrobiłem bład w opisie przedmiotu. Juz kasa razem kosztem przesyłki poszła do kupującego. Wywnioskowałem z innego posta. Ale dziękuje za zainteresowanie. Pozdrawiam

oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@kvazzi zasada jest taka że dodajesz to co wpłacił o ile nie wysłałeś, jak wysłałeś i kupujący reklamował i odesłał to oddajesz także za odesłanie, czyli za towar i dwie przesyłki 😞

________
Κώστας
oznacz moderatorów