anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Blokada konta

bigos62
#7 Wielbiciel#

Witam serdecznie. Moje konto zostało zawieszone ponieważ podobno naruszyłam regulamin. Mimo wielu wiadomości wysłanych do działu bezpieczeństwa Pan Michał odpowiada ciągle ta samą regułka. Podobno korzystałam wcześniej z allegro. Mam konto od 13 lat i teraz gdy sprzedałam spodnie welurowe za zawrotną kwotę 30zl nie dość, że nie mogę potwierdzić przelewem moich danych choć konto bankoww jest moje i ma takie same dane jak konto allegro to jeszcze moje konto allegro zostało zawieszone. Nie mogłam mieć konta wcześniej bo 13 lat temu byłam niepełnoletnia. Te konto jest moim jedynym i tylko ja z niego korzystam. Zależy mi na nim bo służy mi głównie do zakupów a kupuje bardzo dużo a ostatnio sama wystawiłam kilka rzeczy na sprzedaż . Jak ja mogę to odblokować jak niechce mi nikt pomóc tylko dostaje tą samą wiadomość. Ja niewiem jak , kto, kiedy korzystał z konta a nie mogę otrzymać rozsądnej informacji jak to rozwiązać. 

@w_kiwi@ko_alka@la_nika@nat_not@_HolaOla_ 

oznacz moderatorów
14 ODPOWIEDZI 14

mdrogeria
#21 Demiurg#

@bigos62 mmm... a nie logujesz się czasem na urządzeniu z drugiej ręki ? system wykrył powiązanie z innym kontem , na które nałożono blokadę .

oznacz moderatorów

bigos62
#7 Wielbiciel#

Loguje się z telefonu który jest mój od nowości od 2 lat i nie było problemu dopóki nie sprzedałam spodni za 30zl

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

@bigos62 transakcja odbyła się poprawnie czy były ,, problemy,,  z klientem ? 

oznacz moderatorów

bigos62
#7 Wielbiciel#

Brak problemów klient dostał paczkę i ja odebrał nie było nic negatywnego normalna sprzedaż 

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

@bigos62 jedyne co mi przychodzi do głowy to Twoje urządzenie , prawdopodobnie ktoś je użytkował i narobił bałaganiu na allegro zanim trafilo w Twoje ręce . Wykryli powiązanie adresu IP .

oznacz moderatorów

bigos62
#7 Wielbiciel#

Nie mam pojęcia. Jak ja mogę to odkręcić? Wcześniej dużo kupowałam nie było problemy a nagle coś nie tak.

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

@bigos62 świeży sprzedawcy  są zwykle pod lupą no i ,,, gostek na stołeczku ,, dostał premię .

Doprawdy nie wiem co Ci poradzić , mediacja z DBT jest równorzędna z rzucaniem grochu o ścianę .

Nowe konto na inną osobę  , inne urządzenie inne konto do przelewów .

oznacz moderatorów

bigos62
#7 Wielbiciel#

Dramat 13 lat prowadzenia konta na marne. Pieniądze zablokowane ale fakturę za przesyłkę InPost mam opłacic a nawet skarpetek nie mogę kupić przez allegro. 

oznacz moderatorów

client11546
#11 Animator#

system na allegro jest chory i cała reszta tego systemu

oznacz moderatorów

client11546
#11 Animator#

tak robią ja straciłam już 3 konta czepiają się do wszystkiego allegro nic nie pomaga

oznacz moderatorów

bigos62
#7 Wielbiciel#

Co mam zrobić by pozwolili na założenie drugiego konta?

 

oznacz moderatorów

client11546
#11 Animator#

nic bo i tak nie pozwolo allegro ma jakis chory system 

oznacz moderatorów

_Likos_
#21 Demiurg#

@bigos62  hmm popytałbym wśród członków rodziny korzystajacych z allegro na tych samych urządzeniach lub z tego samego internetu. BYc może ktoś z członków rodziny zawinił i juz dawno ma blokade a Twoje konto tylko powiązano. ....

oznacz moderatorów

bigos62
#7 Wielbiciel#

A jeżeli tak by się stało to jak im to wyjaśnić jak opisać? Jest szansa na odblokowanie konta?

oznacz moderatorów