anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Blokowanie kont - dziki zachód

MAMY ROZWIĄZANIE!
KAMROD
#8 Zapaleniec#

Dzień dobry,

 

Allegro zablokowało mi konto. Słusznie czy nie słusznie to bez znaczenia, próbuje to z nimi wyjaśnić ale ciągle dostaje wymijające i ogólnikowe odpowiedzi, mniejsza o mnie. Zablokowali też konto mojej żony, bo loguje się z tego samego urządzenia co ja. Próbujemy to wyjaśnić, ale znowu ten sam mur, powodem blokady jest "powiązanie konta z moim". To jeszcze nie szczyt ich możliwości. Zablokowali konto mojego brata, chociaż moeszka daleko i nigdy nie korzystał z mojego sprzętu. W uzasadnieniu napisali, że istnieje podejrzenie, że to nie on korzysta z tego konta, a ja nigdy nawet nie siedziałem przy jego komputerze. Jak widać dziki zachód. Najgorsze jest to, że nawet nie raczą udzielić wyjaśnienia ani odpowiedzi. Na moim koncie mi nie zależy, boję się natomiast o resztę rodziny bo kogoś z allegro poniosła ułańską fantazja. Gdzie mogę zgłosić taką kuriozalną sytuację? Jakiś "szeryf" z allegro ewidentnie nęka mi rodzinę. 

oznacz moderatorów
5 ODPOWIEDZI 5
LEW433
#21 Demiurg#

Coraz więcej takich wpisów jest na forum, jak z nimi rozmawiać nikt tu nie udzielił odpowiedzi, piszą tylko ze się nie da porozumieć.☹️

oznacz moderatorów
KAMROD
#8 Zapaleniec#

W ogóle skąd pomysł na blokowanie kont całej rodziny. Czekam tylko, aż reszta rodzeństwa się do mnie zgłosi. Swoim kontem się nie przejmuje, ale rodziną, z którą nie mieszkam co ma wspólnego z sankcją nałożoną na mnie. Przecież musi być ktoś wyżej kto ma nad tym kontrolę. Ewidentnie ktoś przekroczył swoje uprawnienia.

oznacz moderatorów
iwonassss
#8 Zapaleniec#

Standard, monopolista na rynku to bardzo duży problem. Mi zablokowali również możliwość sprzedaż przez co np nie mogę korzystać allegro Pay. Najlepsze są odpowiedzi ktore praktycznie można wkleić w odpowiedz na każdy temat 😛

oznacz moderatorów
PawelHkrk
#11 Animator#

Monopolista?) Nie sądzę z ilości potencjalnych kupujących. **piiip** ma znacznie więcej 

oznacz moderatorów
RED
#21 Demiurg#

weź prawnika

i podaj serwis do sądu

allegro nie podaje jakie dane zbiera o użytkownikach

 w swoim regulaminie

a blokuje konta za złamanie regulaminu - to się nie spina

 

oznacz moderatorów