anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Brak kontaktu z Allegro

StraganJan
#8 Zapaleniec#

Witam

 

w zakładce mojego konta dotyczącej należności wobec Allegro widnieje kwota 8,99 zł zaległości.

Pisze do Allegro z pytaniem - o co chodzi! - skąd ta zaległość? Od lat nic nie sprzedałem!.

Odzewu jednak brak.

- Halo! Jest tam kto?

- Czy tylko sztuczna nieinteligencja?

oznacz moderatorów
8 ODPOWIEDZI 8

LEW433
#21 Demiurg#
oznacz moderatorów

StraganJan
#8 Zapaleniec#

Problem nie dotyczy ani zakupu, ani sprzedaży.

Brak tam kategorii niezasadne żądania opłaty przez Allegro 🙂

oznacz moderatorów

milka1234567890
#18 Luminarz#
oznacz moderatorów

StraganJan
#8 Zapaleniec#

Niestety link nigdzie nie prowadzi...

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@StraganJan jest to opłata za nadanie przesyłki na Allegro Lokalnie 18.10.2022 roku. 
Możesz to sprawdzić i uregulować w tej zakładce .

   Monika
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów

StraganJan
#8 Zapaleniec#

@la_nika  bardzo dziękuję za odpowiedź. Takiej konkretnej informacji mi właśnie brakowało! Oraz miejsca gdzie mogłem ja uzyskać.

Ale:

-  "sprawdzić i uregulować w tej zakładce." niestety link nie działa.

- Wedle informacji na moim profilu na Allegro Lokalnie ostatniej sprzedaży dokonałem 1410.2022. o wartości sprzedaży 12 zł. A przedostatni 6.10.2022 za 15 zł. Wcześniejsze są z 2021 r.. Powiedzmy to w sumie 30 zł. To 8,99 zł do zapłaty z tych 30 zł to 30% wartości sprzedaży. Jeśli tak stanowią warunki handlu na Allegro Lokalnie, trudno zapłacę. Proszę tylko o pomoc w odnalezieniu stosownego zapisu.

 Z góry dziękuję za pomoc.

Pozdrawiam

 

 

oznacz moderatorów

ko_alka
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@StraganJan Przepraszamy, link źle się wkleił, już go poprawiłam i jeszcze dodam tutaj: https://allegro.pl/moje-allegro/moje-konto/rachunki/rozliczenia-z-allegro 

Opłata 8,99 zł to opłata za wysyłkę InPost za sprzedaż 14 października 2022. Właściwie te środki dostałeś razem z zapłatą za towar od klienta (12 zł za przedmiot + 8,99 zł za wysyłkę), łącznie 20,99 zł. 

O wszystkich opłatach na Allegro Lokalnie przeczytasz tutaj: https://allegro.pl/pomoc/dla-kupujacych/oplaty-za-sprzedaz-na-al/jakie-sa-oplaty-na-allegro-lokalnie... 

 

oznacz moderatorów

StraganJan
#8 Zapaleniec#

@ko_alkabardzo dziękuję za informację, o to mi chodziło. Szkoda, tylko że nie było do nich prostszej drogi.

NIE mniej wina jest moja, przeoczyłem ten koszt, za co przepraszam.

Zaraz ureguluję zaległość.

Pozdrawiam

 

oznacz moderatorów