anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Brak przycisku "przygotuj paczkę do nadania"

MAMY ROZWIĄZANIE!
mpowroznik-com
#7 Wielbiciel#

Dzień dobry.

Klient kupił przedmiot i dokonał opłaty. Opłata ma status zakończono. Na stronie "Zamówienia od kupujących", jest ten przedmiot widoczny jako sprzedany, ale nie ma przycisku "przygotuj paczkę do nadania" (powinien się on znajdować pod przyciskiem czatuj).

Co mogę zrobić, aby nadać przesyłkę poprzez allegro lokalnie?

oznacz moderatorów
5 ODPOWIEDZI 5
la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@mpowroznik-com stało się tak ponieważ Odbiór w punkcie: Paczkomaty 24/7 InPost - przedpłata to nie jest metoda dostawy, z której można skorzystać nadając przesyłkę na Allegro Lokalnie.
Aby nadać przesyłkę tak jak opisujesz w ofercie powinna być udostępniona metoda Allegro Paczkomaty Inpost. Przykro mi, ale nie będzie możliwości nadania przesyłki przez Allegro Lokalnie. W tej chwili możesz nadać tą przesyłkę w Managerze przesyłek InPost, ale cena będzie wyższa, ponieważ 8,99 zł to specjalnie wynegocjowana cena dotycząca tylko metody dostawy Allegro Paczkomaty InPost. 

la_nika_0-1637929899568.png

 

   Monika
   Moderatorka
oznacz moderatorów
Kyni01
#1 Nowicjusz#

Witam.

Mam ten sam problem jak wyżej (zaznaczono odbiór w punkci Poczty Polskiej ale odbiorca nie zaznaczył punktu placówki) czy mogę poprostu wysłać przesyłkę na adres domowy kupującego bez dalszych konsekwencji ?

oznacz moderatorów
la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@Kyni01 najbezpieczniej będzie dopytać kupującego, gdzie chciałby odebrać przesyłkę i wówczas nadać ją na wskazany adres 🙂 

   Monika
   Moderatorka
oznacz moderatorów
paulo_italiano
#1 Nowicjusz#

W takim razie dlaczego Allegro ogranicza cenę wysyłki nie dopuszczając do wpisania wyższej ceny niż proponuje? Nie widziałem informacji, że cena za wysyłkę dotyczy tylko i wyłącznie Allegro One Box i chciałem wpisać cenę za inpost ale nie mogłem. A teraz muszę dopłacać z i tak wytargowanego towaru.

oznacz moderatorów
Client:44052296
#21 Demiurg#

@paulo_italiano w opcji dostawy Odbiór w punkcie: Paczkomaty 24/7 InPost i innych opcjach możesz dowolnie ustawić cenę przesyłk, która jest tylko sugerowaną i bo ten rodzaj wysyłasz na własną rękę. Tylko w opcji allegro paczkpmat InPost i allegro onn box jest ustalona maksymalna cena i tu generujesz etykietę nadawczą od allegro

oznacz moderatorów