anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Chaos na Allegro Lokalnie zmiany w edycji ofert.

-PRORIDE-
#11 Animator#

Ale teraz to jest chaotycznie zrobione allegro lokalnie. Fakt długo nie było zmian ale teraz to już przegięcie. Jak chciałem zmienić cenę wystarczyło nacisnąć edycja zmienić cenę i zapisz. A teraz jakieś kilka kroków trzeba naciskać. W każdej aukcji mam z góry już oznaczać w jakim będzie wysłana gabarycie ? Jaki karton znajdę taki wyślę po co to rozbijanie na gabaryty. Po co to zmieniać teraz to jest porażka. Kilka razy więcej klikania niż było.

oznacz moderatorów
4 ODPOWIEDZI 4

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@-PRORIDE- Dzięki za Twoją opinię, przekażę ją do osób projektujących nowy formularz wystawiania na Allegro Lokalnie

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

-PRORIDE-
#11 Animator#

Ale z tym wyborem paczki przed wysyłką to mam nadzieję że nie jest ostateczne ? Mam nadzieję że mogę zmienić rozmiar paczki tak jak było do tej pory ? Obok przycisku Kolejny Krok powinien być przycisk zapisz aby można było szybciej zapisać zmiany bez ciągłego klikania kolejny krok.

oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@-PRORIDE- Postaramy się uprościć kwestię zmiany ceny. Co do dostaw i wybierania rozmiaru paczek, to głównie chodzi o to, żebyś mniej więcej wskazał nam, jakiej wielkości będzie paczka (raczej np. telefonu nie spakujesz w karton po telewizorze). Zwykle sprawdzi się po prostu średni rozmiar paczki. Dodatkowo na formularzu nadawczym można jeszcze zmienić rozmiar paczki.

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

pinsplash
#21 Demiurg#

@ko_alka Nikt tego nie słucha..

_______
BRÓSLI
oznacz moderatorów