anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Co zrobic aby moje konto zostało odblokowane

fiolka_21_2009
#1 Nowicjusz#

Witam wszystkich serdecznie i zwracam się z prośbą o pomoć lub udzielenie wskazówek co zrobić aby moje konto na allegro zostało odblokowane . Pisałem w tej sprawie juz 4 wiadomości do allegro , pierwszą wiadomośc napisałam ponad 10 dni temu , do chwili obecnej bez żadnego odzewu . Pisałam również z osobą z allegro na czacie ale osoba ta nie umiała mi pomóc , skorzystałam z formy kontaktu telefonicznego ale podczas rozmowy usłyszałam że blokadą konta zajmuje się inny dział i również pozostałam bez pomocy . 

Nie mam żadnych finansowych zaległości dla allegro , miałam spór z kupującym do którego prosiłam aby właczyło się allegro , niestety bez pomocy , dlatego mam również pytanie czy jako sprzedający nie mamy żadnej formy pomocy , ochrony ? ponieważ z tego wynka że każdy kupujący może spowodować zablokowanie naszego konta .

oznacz moderatorów
2 ODPOWIEDZI 2

LEW433
#21 Demiurg#

Nie wiem jak Ci pomoc ponieważ wszyscy tu łącznie z moderacja odsyłają do DB i nic nie da się zrobić, kiedyś moderatorzy jeszcze coś tam działali i odpisywali ale od jakiegoś czasu tylko odsyłają do korespondencji.

oznacz moderatorów

Halfrunt
#18 Luminarz#

Tak, klient na Allegro może wiele, wystarczy że rozpocznie dyskusję i uzna ją za nierozwiązana, słusznie bądź nie i konto zablokowane. Opisz jak wyglądał spór, czego oczekiwał kupujący i dlaczegóż to Ty poprosiłeś Allegro o pomoc.

Najlepiej skopiuj tu treść dyskusji, wyixujac wrażliwe dane kontrahenta.

oznacz moderatorów