anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Czemu ma służyć opuźnienie wznowienia oferty kup teraz?

rut-as
#7 Wielbiciel#

Witam. 

Dość to irytujące że godzinę po wystawieniu przedmiotu ktoś postanowił go kupić. Następnie przez 5 dni mnie ignorował. Dodatkowo muszę czekać 24h na wznowienie. Jaki to ma cel? Straciłem 6 dni. Dlaczego opcja kup teraz nie oznacza że kupuje/płaci się teraz? Tylko w ciągu 5 dni albo wcale? 

oznacz moderatorów
2 ODPOWIEDZI 2

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@rut-as Klient ma czas na opłacenie zamówienia. Nie wszyscy korzystają z szybkich płatności internetowych, a rozliczenia przelewów zlecanych np. na poczcie trwają kilka dni. 

Oferty są wznawiane automatycznie, jeśli nie dochodzi do zapłaty. Jest to proces, który trwa. Dlatego nie określamy konkretnej godziny ponownego wystawienia oferty.

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów

rut-as
#7 Wielbiciel#

Dziękuję za odpowiedź.

Nie podoba mi się ten system. Klient może zmarnować mój czas. Nie odpowiadać i nie płacić. Nie jest w ogóle zobowiązany. Natomiast ja jestem zobowiązany do czekania. Wyróżniłem aukcję żeby przyspieszyć sprzedaż a efekt jest taki że moja aukcja jest nieatywna od 6 dni. Powinienem mieć możliwość unieważnienia transakcji z klientem który nie odpowiada.

Wcześniej wystawiałem wiele razy na Allegro i było super. Lokanie - pierwszy i zakładam że ostatni raz. Poszukam alternatywy. 

oznacz moderatorów