anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Czy Allegro może zablokować konto klienta, który działa na szkodę sprzedających?

MAMY ROZWIĄZANIE!
maniek_pm
#7 Wielbiciel#

Klient - [edycja] najpierw dokonał rezerwacji wystawionego przedmiotu po czym nie kupił go a następnie dokonał zakupu lecz nie dokonał płatności przez co mój wystawiony przedmiot nie był widziany na Allegro Lokalnie przez kilkanaście dni. Jest to działanie na szkodę osoby sprzedającej i jego konto lub konta powinny być zablokowane.  

oznacz moderatorów
6 ODPOWIEDZI 6
LEW433
#21 Demiurg#

Zgłoś, zapewne zablokują ale czy poniesie jakieś konsekwencje? na AL kupujący ma 5 dni za opłacenie zakupu. Możesz wystawiać na zwykłym Allegro, tam nie ma takich sytuacji, z cała pewnością niewiele.

oznacz moderatorów
maniek_pm
#7 Wielbiciel#

Zawsze automatycznie przenosi mnie do allegro lokalnie. Nie wiem jak to zrobić by wystawić na głównej stronie Allegro.

 

oznacz moderatorów
xyz96
#21 Demiurg#

@maniek_pm Klikasz "wystaw przedmiot", a potem link "dotychczasowy formularz" - patrz zdjęcie, prawy dolny róg.

AAAA.JPG

 

oznacz moderatorów
xyz96
#21 Demiurg#

@LEW433 ZAPEWNE nie zablokują, bo na Lokalnie nie ma obowiązku zapłaty. Tam zwiera się umowy WARUNKOWE, a warunkiem jest zapłata. Nie ma zapłaty, umowa jest rozwiązywana, a transakcja uznana za niebyłą. 

oznacz moderatorów
kolekcjoner608
#21 Demiurg#

A jednak zablokowali i dobrze .

oznacz moderatorów
nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@maniek_pm Konto kupującego jest już zablokowane.

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów