anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Czy Allegro pokrywa koszt przesyłki?

oslex
#1 Nowicjusz#

Szanowni Państwo, powstała sytuacja jest wynikiem moich wątpliwości co do tego, czy w odniesieniu do odnośnej aukcji (nr: 402f4882-1c67-479c-8059-b1762234be0d) kupujacy może liczyć na bezpłatną przesyłkę? Na moje konto wpłynęła jedynie kwota za wylicytowany przedmiot. Natomiast wg kupującego koszt przesyłki po zakończeniu transakcji ma pokryć portal Allegro. Ale czy rzeczywiście? Zgodnie z tym, co wyczytałem w regulaminie na Państwa stronie, opcja taka jest mozliwa jedynie wówczas, gdy sprzedający wystawi dany przedmiot zainstalowawszy uprzednio (tzn zanim rozpoczął aukcję) specjalną aplikację Allegro na swoim smartfonie, a koszt licytowanego przedmiotu ustali na poziomie nie przekraczającym 11zł. W przypadku tej konkretnej aukcji było tak, że ja jako sprzedający nie korzystałem z żadnej aplikacji. Licytowany przedmiot wystawiłem w sposób standardowy, czyli przy pomocy komputera stacjonarnego. Proszę zatem abyście Państwo potwierdzili mi, że w zaistniałych okolicznościach pokryjecie koszt przesyłki, i napisali mi kiedy to nastąpi. Jeżeli w tym przypadku jednak, tak jak sie tego spodziewam, i stąd moja zwłoka a propos wysyłki wylicytowanego przedmiotu do kupującego, tego kosztu Państwo nie pokryjecie, to proszę o przesłanie do kupujacego prośby o uzupełnienie kwoty przesyłki tak, abym mógł sfinalizować transakcję. Będę czekał na ustosunkowanie się Państwa- portalu Allegro do treści mojego listu.

oznacz moderatorów
2 ODPOWIEDZI 2

xyz96
#21 Demiurg#

@oslex Jeżeli kupujący nabył przedmiot na Allegro Lokalnie i zapłacił przez Allegro Finanse bez kosztów wysyłki, to tak, Allegro w ciągu 3 dni zwróci Ci ten koszt. Ta promocja już się zakończyła, ale być może piszesz o zakupie sprzed kilku dni. 

oznacz moderatorów

mr_oma
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@oslex, widzę, że to zamówienie załapało się na promocję. Sprzedałeś przedmiot za 5 zł, otrzymałeś od nas 9,60 zł. Widzę, że na saldzie Allegro Finanse masz do wypłacenia 14,60 zł.

   Maja
   Moderatorka


   _____________
   Daj znać, co myślisz o Allegro Gadane i wypełnij ankietę! 🙂
oznacz moderatorów