anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Czy mogę zwrócić pieniądze kupującemu za produkt który nie nadaje się do sprzedaży.

MAMY ROZWIĄZANIE!
Aguuuuuuu
#7 Wielbiciel#

Witam, 

chciałabym zapytać czy jest możliwość aby zwrócić pieniądze kupującemu od razu po zakończeniu sprzedaży? 
Rzecz, która miałam na sprzedaż uległa wypadkowi 😞 i nie nadaje się do sprzedaży... za to kupujący zdążył ja kupić zanim usunęłam ogłoszenie. 
chciałabym oddać pieniądze, które gdzieś zostały jeszcze w systemie, ale otrzymałam smsa ze kupujący zapłacił już za towar i przesyłkę. 
prosze o pomoc, ponieważ pierwszy raz wystawiam cokolwiek tutaj 🥺

oznacz moderatorów
12 ODPOWIEDZI 12
ZibiK30
#18 Luminarz#

@Aguuuuuuu Tak, mozliwość zawsze jest 🙂 Napisz do niego, wytłumacz mu co się stało, przeproś. Każdy normalny zrozumie "poklepie" Cie po ramieniu i sprawa będzie załatwiona 😉

Opinia na Allegro może być śmieszna ciekawa lub druzgocąca


Link do pomocy Allegro Kliknij i napisz

oznacz moderatorów
LEW433
#21 Demiurg#

@Aguuuuuuu Zapłacił i dostałaś sms, od kogo? Kasa musi być na koncie. Kupującemu należy się towar jak zapłacił, dogadaj się z nim i oddaj mu, jak na AL musisz wypłacić i zwrócić mu na konto bankowe.

oznacz moderatorów
Aguuuuuuu
#7 Wielbiciel#

Przepraszam chodziło mi o mail. 

oznacz moderatorów
LEW433
#21 Demiurg#

@Aguuuuuuu Żaden mail, kasa musi być na koncie.

oznacz moderatorów
xyz96
#21 Demiurg#

Mail też może być fałszywy - sprawdź, czy masz pieniądze.

oznacz moderatorów
xyz96
#21 Demiurg#
oznacz moderatorów
Aguuuuuuu
#7 Wielbiciel#

D6F28510-2FE4-4F69-A649-3F61C57EA739.pngWyświetla mi się coś takiego. Jak mogę się po tym poruszać, by te środki zostały zwrócone do kupującego? 

oznacz moderatorów
LEW433
#21 Demiurg#

@Aguuuuuuu Opisz, obrazka nie widać.

oznacz moderatorów
xyz96
#21 Demiurg#

Jeśli to Allegro, wpłatę zwracasz tak; https://allegro.pl/pomoc/dla-sprzedajacych/platnosc-od-kupujacego/jak-zwrocic-wplate-kupujacemu-xG71...

Jeśli to Allegro Lokalnie, musisz poprosić kupującego o numer konta i oddać mu zwykłym przelewem, a jego wpłatę wypłacisz sobie na własne konto.

oznacz moderatorów
Aguuuuuuu
#7 Wielbiciel#

Dziękuje, bardzo mi pomogłeś. Postaram się zaraz to zrobić. 

oznacz moderatorów
xyz96
#21 Demiurg#

Sprawdź, czy na pewno zapłacił. Musisz mieć pieniądze w zakładce Allegro Finanse. Nic nie oddawaj na podstawie żadnych SMS-ów. Jeśli pieniądze są, możesz oddać.

oznacz moderatorów
makplus
#7 Wielbiciel#

Jak zapłacił to napisz do niego informację o uszkodzeniu przedmiotu i poproś o numer konta do zwroty pieniędzy lub cofnij pieniądze z PayU do wpłacającego.

oznacz moderatorów