anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Czy to oszust?

sipiuracz
#7 Wielbiciel#

Otrzymałam za pośrednictwem allegro taka wiadomość: 

:biały_gruby_symbol_zaznaczenia:Uwaga:biały_gruby_symbol_zaznaczenia: Przedmiot: NOWY Termostat sterownik piec VEMER Evo.X VN118600 zarejestrowany Aniela Włodarczyk [edycja] Aby autoryzować sprzedaż, podaj swój adres @Email w tym oknie rozmowy.

Sprawdziłam, to nie było z jakiegoś prywatnego adresu tylko za pośrednictwem formularza allegro. Oszustwo?

oznacz moderatorów
6 ODPOWIEDZI 6

sipiuracz
#7 Wielbiciel#

z takiego maila: qkgyd06upd@allegromail.pl

oznacz moderatorów

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@sipiuracz Przekieruj tę wiadomość na adres: phishing@allegro.pl. Zajmiemy się tą sprawą niezwłocznie.

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów

Client:87664978
#2 Obserwator#

Dzień dobry, dostałam dzisiaj wiadomość prawdopodobnie mającą na celu wyłudzenie adresu e-mail, wiadomość pochodzi od od użytkownika Zamowienie-24352:

:biały_gruby_symbol_zaznaczenia:Uwaga:biały_gruby_symbol_zaznaczenia: Przedmiot: Trzepak / trzepaczka do blendera ręcznego Bosch zarejestrowany Aniela Włodarczyk Asnyka Adam 84A, Zgierz Aby autoryzować sprzedaż, podaj swój adres @Email w tym oknie rozmowy.

oznacz moderatorów

Client:72486093
#7 Wielbiciel#

  @w_kiwi @ko_alka @la_nika @nat_not @_HolaOla_ Dostałam taką wiadomość. Po podaniu e-maila kazali zalogować się na swoje konto bankowe. 

Próba oszustwa. 

 

:biały_gruby_symbol_zaznaczenia:Uwaga:biały_gruby_symbol_zaznaczenia: Przedmiot: BECKERS DESIGNER 2,5l Perfect zarejestrowany Aniela Włodarczyk Asnyka Adam 84A, Zgierz Aby autoryzować sprzedaż, podaj swój adres @Email w tym oknie rozmowy.

 

 

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

tak oszustwo,

oznacz moderatorów

Client:72486093
#7 Wielbiciel#

Nick oszusta: zamowienie-98765

oznacz moderatorów